SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak jąder a przyjmowanie testosteronu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
Kłuj dupe zomby haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 583
Nie wiem ale od niedawana dokucza mi codzienie zgaga a jem praktycznie same chude mieso,piję wode nie jem nic co może ją wywołac a i tak sie pojawia,nasila się jak wypije szklanke soku lub zjem cos cięższego zastanawia mnie i dlatego też pisze to w tym temacie ponieważ wyczytałem zacytuje nawet pewien artykuł że kwasy możga wywołac estrogeny a jeżeli ja bije 0.6ml testosteronu w pon i w czwartek to może mam za wysoką ilośc estadriolu nie wiem sam ,,W większości przypadków, szczególnie u chorych poniżej 45. roku życia z krótkim wywiadem i skuteczną terapią wykonywanie badań diagnostycznych jest zbędne. Jeśli objawy są silnie nasilone, wstąpiły po raz pierwszy powyżej 45. roku życia, niezbędna jest konsultacja lekarska. Konsultacja jest konieczna w każdym przypadku wystąpienia zaburzeń połykania (dysfagia). Pamiętać należy, że refluks żołądkowo-przełykowy mogą wywołać niektóre leki, np. intraty, leki obniżające ciśnienie tętnicze, estrogeny."co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 583
ale watpie w to ponieważ jak ostanio badałem estadriol to był ponad norme ale niedużo przecież ludzie biją i po 750 w tyg i nie maja zgagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
siemie lniane pomaga na zgage...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 583
pomaga ale na krótki czas tak jak te lekki ranigasty itd czy pomaga ją zwalczyc całkowicie,bo mi juz dokucza 2 miesiac a te ranigasty to pomagaja ale na 20min i zaraz to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699750
Inhibitory pompy protonowej

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2013-08-18 14:03:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
przepraszam zew nie czytalem calosci, mam kolege z dosc podobnym problemem (calkowita dysfunkcja jader , wiek 45 lat ) od lat stosowal testosteron w dakach 100mg /tydzien , z tego co mowil w polskimlecznictwie nie wystepouje propionat a tan bylby najlepszy w dawkach 12- 25 mg /dzienie rano poprzebudzeniu. obecnie nie ma w aptekach testosteronu prolongatum i dlatego jego lekarz tez zalecil mu przejscie na ome ( 1 amp / co 2 tyg. twierdzi ze to znacznie pogorszylo jego sytualcje ( rozchwianie poziomu test a doprowadzilo go do problemow z tarczyca ) wyglads na to ze jesli wpl lecznictwie bylby propionat jak kiedys 25mg ./ amp to patrzac na stare recepty zaleciuliby ci np 1./2 amp co dziennie.
moze lepiej z zagranicy sprowadzic propionat niz kaleczyc sie omą ? tylko dlatego ze w pl aptekach nie maja zadnej sensownej alternatywy ?
pozdr'
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pamiętam pripionat co miał 50mg/ml, jednak w aptece jest understod który pewno byłby lepszy od omy
w sytuacji gdy ktoś nie wytwarza własnego testo, wbijanie raz na tydzień czy dwa to porażka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
undestor lepszy od omy? Chłopie chyba z księżyca spadłeś...

Moim zdaniem - należy kłuć pokątnie zdobyte cypio/enan do czasu aż w aptece spowrotem będzie prolo - oczywiście recepty pobierać i omo brać z apteki, po czym kogoś znajomego obdarować lub zostawić na cyklon ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Undestor jest preparatem hormonalnym zawierającym substancję, która jest odpowiednikiem męskiego hormonu testosteronu, wytwarzanego w jądrach przez komórki Leydiga

bo widzisz kat tutaj nie chodzi o mase
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie pytanie.

Następny temat

Cykl po dlugiej przerwie

WHEY premium