SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki poziom Testosteronu oraz Estriadolu = brak libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
Witam wszystkich serdecznie, otóż dotknął mnie problem braku libida oraz słabej erekcji w trakcie cyklu na propie . W związku z czym zrobiłem badania hormonalne i wyglądają następująco :

Testosteron: >1500 ng/dl
Estradiol: 82.9 czyli dwukrotnie ponad normę
reszta w normie
Nie jest to mój pierwszy cykl dlatego zaskoczyła mnie trochę sytuacja z brakiem libida oraz słaba erekcja zwłaszcza że poziom teścia jest duży, czy przyczyną może być wysoki Estriadol ? Jeśli tak to jak ewenutalnie go zbić na szybko ? Czy przerwać kurację i robić odblok ? Dodam, że teścia biłem e2d po 1 ml, testosteron jest z alpha pharmy i był bity dopiero 3 razy a już w kosmos poziom teścia poszedł... Z racji, że teść duży jestem masakrycznie zazdrosny o partnerkę, wk***iony o dziwo nie chodzę i nerwowy też nie jestem. Za wszelkie rady będę wdzięczny. Z dojściem do leków mogących zbić estriadol nie będzie problemu jak coś i będą apteczne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze to z tego linku uzupełnij w całości: https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513-s0.html
Po drugie ten poziom testa wcale nie jest taki wyebany w kosmos,bo skala się skończyła po prostu,więc się tak nie goraczkuj
A po trzecie może to być wina estradiolu to fakt. A prolaktyna w normie powiadasz?


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-09-20 16:26:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
Tak prolaktyna całkowicie w normie 9,82 a zakres jest od 2,10 do 17,70 początkowo też na nią stawiałem. Więc pozostaje mi Estriadol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dokladnie,pewnie estradiol na jednego wynik 2razy wplywa zle a np na mnie 5x w gore nie robi wrazenia i ubocznych skutkow..i jw napisane test 1500 bo skala sie skonczyla a ile jest dokladnie nie wiadomo moze byc 1600 a moze byc 5000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
No dobrze panowie, więc prosiłbym o radę : zakończyć cykl czy zbić Estriadol tylko ale to raczej się wiąże z odblokiem tak czy siak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Oczywiście, ze zbić. Hormony są do ujarzmienia

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
Dziękuję za radę, to czym zbić Estriadol w takim razie macie może jakieś pewne typy ? Nie będę oszukiwał, zależy mi żeby jak najszybciej zbić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Np exe a cyklu nie musisz konczyc


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2016-09-20 16:43:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Daj jakiś lepszy antyestrogen, np arimidex, exemestan. Na letro nie ma co się pchać, wynik nie jest jakiś extremalnie wysoki, którymś z tych dwóch szybko ładnie zbijesz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
Dziękuję bardzo za rady i cierpliwość ;) zakupię zatem Exemestan jakoś konkretnie go dawkować i przez jakiś czas i potem badania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawkowanie to:
zioekt
Po pierwsze to z tego linku uzupełnij w całości: https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513-s0.html




Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-09-20 16:53:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy raz (cykl)

Następny temat

Cykl do oceny Deka + Enan + Meta

WHEY premium