SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki poziom leukocytów na cyklu saa.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5938
Witam!

1. WIEK: 26
2. WAGA: 74
3. WZROST: 174
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 108
-udo: 59
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko: 2,5 g/kg
-węglowodany: 3 g/kg
-tłuszcz: 1,5 g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0, ten jest pierwszy
8. TRENING: 4x FBW + 4x aeroby
9. CEL CYKLU: w miarę czysta masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2000 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 190
-przysiad: 150


Mam pytanie odnośnie poziomu leukocytów na cyklu, byłem pierwszy raz oddać krew ogólnie, tak się złożyło, że byłem na cyklu prop 100 e2d, masteron 100 e2d, turanabol 50 mg ed i okazało się, że mam bardzo wysoki poziom leukocytów, dowiedziałem się, że może to powodować jakiś stan zapalny, jakiś ból w odcinku piersiowym pleców czułem 2 tygodnie przed oddaniem, 2 tygodnie później po powrocie z wakacji miałem zapalenie ucha, domyślacie się czy to mogło być tym spowodowane? morfologia i inne testy wyszły ok, tylko te leukocyty wysokie. Mam w planach w tym tygodniu zrobić badania ogólne krwi, jeszcze ciągle cykl cypio 250 e4d, na co konkretnie te badania zrobić żeby wiedzieć na czym stoję? cykl kończę za ok 20 dni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Wypadałoby napisać jaki to wynik wysoki
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699828
Dokładnie jw
Tak może to być związane z zapaleniem ucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5938
sprawdziłem teraz badania, które robiłem na początku cyklu i było 8,6 tys./ul (4.0-10.0). Nie mam pojęcia ile bo nie dopytywałem, słownie dostałem odpowiedź co i jak, ale Pani powiedziała coś w stylu 'bardzo wysoki' nie wiem jak to interpretować ;d

czyli saa samo w sobie nie podnosi poziomu leukocytów?


Zmieniony przez - bereal w dniu 2017-08-28 14:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Eeee nie ma tragedi kolego Jeśli miałeś/masz infekcję bakteryjną/wirusową lub jak piszesz uraz mechaniczny, organizm radzi sobie wytwarzając więcej wbc właśnie. Nie przejmuj się tym. Za ok 3-4tyg powtórz morfologie + rozmaz + crp i wrzuć tutaj wyniki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5938
Krew oddawałem 21 czerwca, sporo czasu minęło, ale pojechałem dowiedzieć się co i jak dopiero dzisiaj. Ból odczułem początkiem lipca, choć możliwe, że coś wcześniej już kiełkowało, leczyłem prawie miesiąc, 2 antybiotyki - zakończyłem początkiem sierpnia, 3 tygodnie jest spokój, w sensie, że nie boli, choć wiem, że brakuje jeszcze z 10% do pełni sprawności słuchu, więc nie jestem pewien czy stan zapalny zniknął. Kolejną wizytę u laryngologa mam już nagraną, też w tym tygodniu. Akurat mam tydzień wolnego i pasowałoby mi zrobić sobie już jutro tę morfologie + rozmaz + crp, tylko, że wciąż jestem na cyklu i nie wiem jak to się ma do siebie. Dzięki za pomoc, wyniki wrzucę od razu jak dostanę, pozdro!

btw, jak bardzo zawyżony musi być poziom leukocytów, żeby okazało się, że w grę może wchodzić białaczka?


Zmieniony przez - bereal w dniu 2017-08-28 16:04:20

Zmieniony przez - bereal w dniu 2017-08-28 16:06:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Zrob to morfologie + rozmaz + crp i ob do tego. Crp szybko spada jak stan zapalny schodzi, a opad wyrownuje sie dluzej. IMO nie ma powodow do czarnych mysli bo jest to zjawisko normalne przy stanych zapalnych. Sam koks wg mojej wiedzy nie wplywa na podwyzszenie leukocytow, wrecz odwrotnie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
bereal
Krew oddawałem 21 czerwca, sporo czasu minęło, ale pojechałem dowiedzieć się co i jak dopiero dzisiaj. Ból odczułem początkiem lipca, choć możliwe, że coś wcześniej już kiełkowało, leczyłem prawie miesiąc, 2 antybiotyki - zakończyłem początkiem sierpnia, 3 tygodnie jest spokój, w sensie, że nie boli, choć wiem, że brakuje jeszcze z 10% do pełni sprawności słuchu, więc nie jestem pewien czy stan zapalny zniknął. Kolejną wizytę u laryngologa mam już nagraną, też w tym tygodniu. Akurat mam tydzień wolnego i pasowałoby mi zrobić sobie już jutro tę morfologie + rozmaz + crp, tylko, że wciąż jestem na cyklu i nie wiem jak to się ma do siebie. Dzięki za pomoc, wyniki wrzucę od razu jak dostanę, pozdro!

btw, jak bardzo zawyżony musi być poziom leukocytów, żeby okazało się, że w grę może wchodzić białaczka?



Zmieniony przez - bereal w dniu 2017-08-28 16:04:20

Zmieniony przez - bereal w dniu 2017-08-28 16:06:46



Daj już spokój z tym npl ...normalna sprawa w Twojej sytuacji, powtórz te badania i się zobaczy. Może być jeszcze pomieszane skoro coś tam jeszcze może będziesz pojdadał od lekarza. Zobaczymy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5938
Odebrałem dzisiaj wyniki

Proszę o interpretację, z góry dzięki!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114112
Nie masz się czym przejmować,żadnego stanu zapalnego nie ma OB i CRP w normach więc możesz już wyluzować :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
bereal
Odebrałem dzisiaj wyniki

Proszę o interpretację, z góry dzięki!









Wszystko jest OK

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 maly cykl

Następny temat

T3 solo lub T3+ECA

WHEY premium