SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak efektów od roku na siłowni, przypuszczam, że potrzebne mi białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 43
duckland
podbijam, kup pojemniki na jedzenie, gotuj dzien wczesniej - pakuj do pojemnika i zajadaj gdziekolwiek jestes, przytnij ww proste do zera, podbij ww zlozone do gory, podbij kcal zdrowymi tluszczami i pilnuj bialka w kazdym posilku - potem ogarnij porzadny trening bo wiele osob omija plecy/nogi a wiec najwieksze partie miesniowe, ogolnie musisz sie zainteresowac troche tematem, sama kreatyna i wyciskanie na klate nic nie zmieni


Dzięki. :) Ale tak jak pisałem, robię porządne treningi, a plecy/nogi robię tak samo często jak klatkę. Każda ta partia, ma swój jeden odrębny trening w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
zrob jakis zrzut z diety najlepiej tu jest bardzo duzo ogarnietych osob ktore ci pomoga, nie ma co sie obrazac, zazwyczaj problem jest wlasnie w misce, sila idzie razem z waga wiec musisz zrobic dodatni bilans, najlatwiej zdrowymi tluszczami, ale i weglami mozna podbic solidnie, bialko wiadoma sprawa ze 2g/kg trzeba by wrzucic noi trening siady, wioslowanie, drazek itd ale tak jak mowie napisz jak wyglada np twoj dzien od a do z jezeli chodzi o jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 385
K_PS
Jesteś ambitny?
Ja tu widzę właśnie zero ambicji, bo na starcie jesteś na nie i szukasz tylko wymówek i tłumaczysz siebie przed samym sobą, taka jest niestety prawda.


Dobry motywator.
A co do kolegi użalającego się.
Tak jak koledzy piszą, musisz robić gdzieś błąd..
A jeśli możesz to ja proponuję, zwiększyć ilość treningów w tygodniu i bardziej rozwinięte ćwiczenia.
Dieta + trening= SUKCES! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 192
Oj ktoś tu ma 7 godzin w szkole i brak czasu na diete :( Ludzie pracują po 10 godzin i znajdują czas na gotowanie i siłownie. Wybierz piorytet. I przestań się burzyć jak dziecko, które nie otrzymało zadowalającej odpowiedzi, tylko prawdzią.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 657
Wy wszyscy chyba ignorujecie fakt, że równie dobrze może być w klasie maturalnej i to, że spędza 6-17 w szkole to jest tylko początek nauki, którą prawdopodobnie musi kontynuować w domu, także nie wiedząc nic o danej osobie po co te głupie komentarze typu:

mmip
Oj ktoś tu ma 7 godzin w szkole i brak czasu na diete :( Ludzie pracują po 10 godzin i znajdują czas na gotowanie i siłownie. Wybierz piorytet. I przestań się burzyć jak dziecko, które nie otrzymało zadowalającej odpowiedzi, tylko prawdzią.


polacy i ich ocenianie ludzi bez jakiejkolwiek wiedzy na temat danego człowieka... typowe...

moja opinia jest taka: tak jak TheHunter napisał, białko niczym nie różni się od takiego kurczaka, więc jeżeli na prawdę nie masz czasu jeść więcej to kup sobie gainera (tematów co do jego wyboru jest masa), największym minusem gainera w porównaniu do szamania więcej jedzenia jest cena gainera w porównaniu do kurczaka, tyle. Także najprościej jeść tyle ile tylko możesz zwykłej szamy i uzupełniać w międzyczasie na szybko przyrządzonym białkiem.

Pozdrawiam i powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 35815 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263251
danio0106


moja opinia jest taka: tak jak TheHunter napisał, białko niczym nie różni się od takiego kurczaka, więc jeżeli na prawdę nie masz czasu jeść więcej to kup sobie gainera (tematów co do jego wyboru jest masa), największym minusem gainera w porównaniu do szamania więcej jedzenia jest cena gainera w porównaniu do kurczaka, tyle. Także najprościej jeść tyle ile tylko możesz zwykłej szamy i uzupełniać w międzyczasie na szybko przyrządzonym białkiem.

Pozdrawiam i powodzenia.


- Gainer to nie białko
- największy minus w porównaniu do kurczaka? a jak tu porównywać względem siebie dwa zupełnie inne produkty

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 657
gainer zawiera również białko, tak samo jak i kurczak, a o dostarczenie białka nam właśnie głównie chodzi w wybieraniu zarówno jednego i drugiego produktu, oprócz tego oczywiście dochodzą węgle i masa innych rzeczy, ale głównie kupujemy kurczaka żeby dostarczyć białko i kalorie. Łapanie za słówka nie pomoże autorowi tematu ani nikomu innemu.... Tak samo jak i Twój drugi podpunkt, w niczym nikomu nie pomaga.

Status eksperta, a zamiast wypowiedzieć się na temat i podpowiedzieć coś autorowi to pisze bezsensowne wypowiedzi....


Zmieniony przez - danio0106 w dniu 2015-11-16 17:14:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1072
A co ma pisac skoro autor tematu jest odrazu na NIE. Ja tez chodzilem do klasy maturalnej, tez sie uczylem i JAKOS PRZY NAUCE MOZNA ZJESC bo od tego umysl ci chyba nie ucieknie. Proponuje jesc i ciezko cwiczyc, bo po roku czasu wyciskac 50kg i nie miec efektow to naprawde jest zle. Odpusc melanze, zacznij jesc, wloz 3 wory ryzu do garnka, usmaz piers z warzywami i masz juz 3 posilki. W szkole na przerwie jesz i tyle. Ja pracuje na nocki i jakos potrafie zorganizowac jedzenie + trening. Najwazniejsze jest to, aby nie myslec "nie moge, nie zrobie, nie dam rady", bo wtedy do niczego nie dojdziesz.. Pozdrawiam.


Zmieniony przez - diilmach w dniu 2015-11-16 18:58:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
prosze ograniczyc spam.
to jest dzial suple, nie odzywianie czy trening



Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-11-16 19:14:51

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1458
Ja przypuszczam że potrzebny ci odpowiedni plan treningowy i ułożenie diety pod styl życia,myślę że jak się chcę to można to pogodzić np.wstać rano i w 1h zrobić posiłki w pojemniki i brać ze sobą.Suplementy to dodatek,samo białko czy kreatyna bez diety nic nie zrobią,szkoda pakować pieniądze.


Zmieniony przez - Bipolarny94 w dniu 2015-11-16 19:54:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OPTIMUM 100 WHEY GOLD STANDARD Czy Biotech Iso Whey Zero 2270

Następny temat

Czy białko w okresie dojrzewania wspomaga grubienie kości?

WHEY premium