SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak Libido Brak Popędu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
Nie wiem, moze byl to zbieg okolicznosci. A pow mi jak powinineem go brac i ile czasu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bierzesz 2 rano jak przez parę dni nic to wal 4 lub 5 na raz asz zaskoczy musi libido wywalić ostro w górę jak już wyali to pomału zmniejszasz dawkę aż do jednej utrzymujesz libido wysokie. Z 2 tyg. I odkładasz. Dużo razy tak robiłem provi szybko robiło robotę z libido no chyba że masz problem. Prolaktyna to najpierw ja trza ubić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
Okej, dzieki, prolaktyne bede badal dopiero niestety pewnie piatek albo przyszly poniedzialek, zostaly mi jezzcze 3 opakownaia provi, 2 apteczne i jeden bayera, chyba tez apteczny, jak ju zbadam to zrobie tak jak mowisz, moze zadziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Musi działać. To co napisałeś o provi to jakiś cyrk. Albo provi to nie provi jak napisał dugi. Z apteki sam kupowałeś?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
To kontynulowac jed, enie provi nie odstawiac go na razie? Nie zaszkodzi to libido cos slyszalem ze mize tez pomoeszac narazie zjadlen 3 paczki od europharmacies po 2 - 3 tab dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
Jadlem wzesniej paczke clomidu a wczesniej hcg

Teraz myslalem zeby jesc provi ale cyknac propka delikatnie prosze o rady i pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
braoles syf nie provi euro to gowno i zle slyszles ze provi moze pomieszac z libido provi bayer od dila mozesz w kosz wywalic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Provi bierz apteczne a nie gowno to nie będzie problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
Czyli nie ma co liczyc na prawdziwe provi np bayera czy eyropharmacies ze strony www i jak dostac recepte
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny !!! Hgh ,rip, anavar, prop ,wino

Następny temat

Metanabol dziś+ LGD+mk677

WHEY premium