SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak Libido Brak Popędu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
Jaki estr polecacie pod sam provi. Chce przeprowadzic cykl prozdrowotny z samego testo i provi chciałbym abyscie mi pomogli w rozpisaniu i doborze tescia do cyklu i wszystkim co zniweluje do minimum mozliwe skutki uboczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
Michal piechos twierdzi ze proviron solo moze zrobic problem z libido
I ze solo nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
dugii2
braoles syf nie provi euro to gowno i zle slyszles ze provi moze pomieszac z libido provi bayer od dila mozesz w kosz wywalic


A bayer z apteki ? Bo mam bayer kupiony w aptece z recepty od endo w warszawie ? To tez do dupy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
Taki nie z apteki zawsze masz dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2488
Krstk to moj nr odezwij się lub napisz na prv ktory endo daal ci recepte


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-11-08 05:44:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
leczenie91
Michal piechos twierdzi ze proviron solo moze zrobic problem z libido
I ze solo nie ma sensu


to niech sobie twierdzi
a kto to jest ogólnie??


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-11-07 20:20:09
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
krstk
dugii2
braoles syf nie provi euro to gowno i zle slyszles ze provi moze pomieszac z libido provi bayer od dila mozesz w kosz wywalic


A bayer z apteki ? Bo mam bayer kupiony w aptece z recepty od endo w warszawie ? To tez do dupy ?


Zawsze najlepszy i najpewniejszy bedzie apteczny towar. Jednak w tej chwili provironu w PL aptekach niestety ale nie ma.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
Aras84
krstk
dugii2
braoles syf nie provi euro to gowno i zle slyszles ze provi moze pomieszac z libido provi bayer od dila mozesz w kosz wywalic


A bayer z apteki ? Bo mam bayer kupiony w aptece z recepty od endo w warszawie ? To tez do dupy ?


Zawsze najlepszy i najpewniejszy bedzie apteczny towar. Jednak w tej chwili provironu w PL aptekach niestety ale nie ma.


Kupowalem ok 2 tygodnie temu w aptece w warszawie 3 opakowania wiec jak mi to wyjasnisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 777
krstk
Aras84
krstk
dugii2
braoles syf nie provi euro to gowno i zle slyszles ze provi moze pomieszac z libido provi bayer od dila mozesz w kosz wywalic


A bayer z apteki ? Bo mam bayer kupiony w aptece z recepty od endo w warszawie ? To tez do dupy ?


Zawsze najlepszy i najpewniejszy bedzie apteczny towar. Jednak w tej chwili provironu w PL aptekach niestety ale nie ma.


Kupowalem ok 2 tygodnie temu w aptece w warszawie 3 opakowania wiec jak mi to wyjasnisz i byly normalnie kupowane z recepty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ciesze sie ze udalo Ci sie kupic, ja nie mialem tyle szczescia. Mieli pewnie u Ciebie jakis zapas. W mojej okolicy pusto. Przewijal sie watek nawet w temacie apteki https://www.sfd.pl/APTEKA_INFO__saa_w_PL_/_EU_/_WORLD-t949409-s266.html  str.266-267
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny !!! Hgh ,rip, anavar, prop ,wino

Następny temat

Metanabol dziś+ LGD+mk677

WHEY premium