SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boruta-post na pożegnanie.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
cłzowieku, nie dołuj innych. sam kończ skoro ci pasuje. chłopaki mają rację, ja ostatnimi czasy siedzę w tradycyjnych, mieszanych i grapplingu non stop od wielu miesięcy i jakoś cię nie widziałem, więc od Boruty się odpierwiastkuj, skoro nie wiesz ile on dobrej roboty tam odwalał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
"Marian i Saib dali bana Borucie"

Między innymi. Jak już wspomniałem głosowanie objęło wszystkich moderatorów i ban przeszedł.
Ciekawostka - propozycja bana nie wyszła ode mnie, ani tym bardziej od Mariana.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
ban jak najbardziej słuszny.
Szczeniackie zachowanie Boruty tolerowaliśmy wiele miesięcy.
Kłócił się jak dzieciak z każdym i prawie o wszystko. Tym, którzy mieli inne zdanie od niego proponował obicie ryja u siebie w sekcji. Użytkowników nic nie trenujących wyśmiewał z zasady. Łamał wielokrotnie regulamin nic sobie z tego nie robiąc. Jego wiedza i umiejętności nie rekompenują jego niezrównoważenia emocjonalnego, jakie objawiał na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ok, jak juz ktos wspomnial - skonczmy temat

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4409 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Zaskakuje mnie aktywność i moralizatorstwo 2 "Zielonych" (Seewy i Bullmastiff) - na codzień nie wi8dać Was w działach SW...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mnie tez tam nie widac bo nie mam pojecia o tym ale czasami z nudow czytam, oni moga robic podobnie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wyrazilismy po prostu swoja opinie

Bul - z doswiadczen w rzeczywistosci
Ja - z doswiadczen i spostrzezen tutaj
that's all

z mojej strony EOT

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jodan pisalem ze sie nie wypowiadam ale conieco czytam, rozumiesz? I wiem jak Boruta sie zachowywal, zreszta on zawsze robil zadyme, poza tym bede robil co bede chcial, ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
OloKK nie rozumiem czemu się czepiasz użytkownika Ultrono, skoro w tym topicu można sie przyczepic analogicznie do wilu innych? Z tym, że Ci inni mogli sobie poczytac w "OS" wielomiesięczną dyskusję o zbanowaniu Boruty, która to zaczęła sie zanim jeszcze zostałem modem. Dziwne, że wtedy nie wyrazili głosno swojego sprzeciwu...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ultorono
L. przecz. artykułów 10356

nie co nieco tylko czytasz

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta.

Następny temat

Forum w offline

WHEY premium