SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boostery

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9868
Witam, robiłem badania hormonów, estrogen, prolaktyna i testosteron, ponieważ mam ginekomastie i od długiego już czasu złe samopoczucie, to znaczy strasznie przejmuje się tym jak wyglądam, tym bardziej że mam wygląd skinny fat, nie zredukuje bo mało mięśnia, nie zmasuje porządnie bo mam skłonności do otłuszczania się, co prawda zredukowałem nadwagę, zrobiłem kilkumiesięczną delikatną masę gdzie przybyło 10 kg a poziom zatłuszczenia zbytnio nie większył się. Mam huśtawki nastroju, raz wydaje mi się że nie wyglądam źle a drugim razem załamka, hormony w normie, testosteron to 314 ng/dl czyli dość nisko, czytałem o boosterach i piszę przy nich o poprawie samopoczucia i libido, nie nastawiam się na poprawe sylwetki, lecz samopoczucia, warto coś kupić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160550 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234877
przede wszystkim napisz nam cos o sobie wiecej, co do podstawowych danych
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9868
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała- moge wrzucić jeśli trzeba, tutaj schody bo wiadomo że perspektywa, światło, ustawienie, chyba właśnie przez to zmieniają mi się poglądy na sylwetke
2) wiek - 18 lat
3) waga/wzrost - 73 kg 176cm
4) staż treningowy - plan od września, wcześniej rekreacyjnie
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy - kreatyna
7) stosowane wcześniej spalacze - brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od -
9) ilość dni wolnych od kreatyny - 3g dziennie cały czas
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) - obecnie 2400kcal 70g tłuszczy 180g białka, reszta węglę
11)przewidziane finanse na cykl -
12) uwagi i sugestie -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160550 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234877
testa masz praktycznie w gornej granicy normy, hormony w normie, wiec zaden suplement niestety tutaj nie pomoze.
trzeba bedzie spiac sie z aktywnoscia i odzywianiem by nieco zmienic sylwetke

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9868
jak to? mam 314 a norma od 241 do 827, przynajmniej dla mojego wieku, tak na wynikach mam podane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
300 to malutko ale boostery nie mają wysokiej skuteczności działania i nie ma co sugerować się opisem bo jest on reklamą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160550 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234877
wybacz pomylilem sie co do poziomu testa
jednak jw nie ma tutaj uzasadnienia, aby zastosowac produkt na bazie ekstraktow roslinnych, czy DAA, nie pomoze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9868
jakieś pomysły? ćwiczę intensywnie, śpie ok 8 godzin, czytałem kiedyś o kiszonkach, cynku, wiem że jeśli by coś pomogło to minimalnie, jak macie jakieś rady to proszę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Poziom testa jedynie na bombie ale to nie ten dział.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9868
jeśli nic bym z tym nie robił, to będą jakieś przeszkody w progresie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
ponoć może pomóc d3 i bor
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

słodzik roślinny

Następny temat

Pyłek Sosnowy Pinus massoniana HIT czy KIT

WHEY premium