SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Booster testosteronu jaki ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3069
Witam ! Robiłem badania na testosteron i wyszedł baaaardzo niski jak na mój wiek. Zanim dostane się pod opiekę specjalisty (kolejki w NFZ itp) chciałbym poprawić swoje samopoczucie jakimś boosterem. Myślałem nad Black Devil Hi teca co o nim myślicie ? Jeżeli macie jakieś inne typy to proszę podać ale raczej w "mądrych" pieniądzach.

Z Góry dziękuje :)

Tutaj wynik badania:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
j/Bull podstawa suplementacji jest poznanie realnych mozliwosci ziolek.
czyli poprawa regeneracji, libido, glebszy sen, samopoczucie na plus, czujemy sie wypoczeci a co za tym idzie z radoscia trenujemy, tego mozna sie spodziewac maksymalnie po boosterach testa jako typowych suplementow.

jest jeszcze grupa na pograniczu jak 6bromo czy atd ktore daja efekty wizualne.
ale nigdy masowego, bardziej poprawa definicji, najlepsze na ostatni szlif by popstrykac sobie fotki dla wnukow.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
PharmaFreak - Test Freak - 120kap. polecam moi ziomeczkowie to jedli po cyklach tak na lepsze samopoczucie, a po zjedzeniu jakiegoś bostera wrzucisz drugą kartkę z badaniami ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3069
Tak sam od siebie raczej nie ale na pewno zdam relacje jak z libido, samopoczucie i te sprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mały

nie suplementy basiak to to bez sens, zajmi sie dobrą dietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3069
Dieta jest może nie do końca na 100% dopięta ale na pewno nic w niej nie brakuje:
-2100kcal
-b 2/kg t 1/kg ww reszta
-o3 tran i olej lniany
-chela-mag b6 + chela-calcium
-warzywa jem nie kolosalne ilości ale kolo 0,4kg zawsze jest
-żadnego cukru, cukierków, alko, papierosów NIC

Zmieniony przez - Basiak w dniu 2013-04-18 22:02:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
miescisz sie w normie jakby nie bylo... mozna daa wrzucic na test...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3069
W normie się mieszczę jednak raczej dolna granica jest (nikogo nie obrażając) dla dziadków koło 60 lat, więc coś jest nie tak. Poza tym, mógłbym mieć niski testosteron gdybym siedział na tyłku przed telewizorem i nic nie robił, a tu jest zupełnie inaczej siłownia, dieta, zawsze w ruchu. W moim wieku powinno się osiągać górną granicę a tu takie coś... Jest jeszcze sprawa taka że genetycznie mogę mieć niski ale wtedy bym się czuł normalnie a nie jakbym przynajmniej przebiegł maraton 4h po wstaniu z łóżka. A wypowie się ktoś o tym Black Devilu ? Bo cenowo ten Test Freak dość drogo wychodzi...

Zmieniony przez - Basiak w dniu 2013-04-18 23:12:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 842
Ja bym polecał Ci Viridex XT od Gaspariego w dawkach 2 tabl. przed snem + 2 rano przed śniadaniem. Na mnie działał bardzo dobrze. Jest to jedyny booster teścia jaki brałem, ale byłem z niego tak zadowolony, że zjadłem dwa opakowania. Ogólnie libido na duży plus- więc działa jak powinien.

!KUPIĘ BRELOCZEK UNIVERSAL NUTRITION!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
viridex oparty jest na daa, wiec wolalbym kupic puszke daa za 30zl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Mam podobny poziom. I miałem właśnie zakładać temat w tej sprawie. Czyli DAA (ile gram?)co do tego dorzucić?

Zmieniony przez - Wojtekk w dniu 2013-04-19 11:44:27

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
optymalna dawka to 3g
albo przed snem albo przed treningiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Tanio

Następny temat

OLIMP Carbonox dla początkującego

WHEY premium