SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bomba

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 142
Witam, mam takie pytanko, planuje po kilku miesiącach przerwy wrócić do czystej michy, liczenia kcal i dalej masować to co zacząłem, jednak ostatnim okresem jadłem jak zjadacz chleba tj. Ok 2200kcal- czasem troche wiecej, masować odrazu z góry ustalić 3200kcal(jak ostatnio masowalem) i od pierwszego dnia zaczynać z taką michą czy dopiero do moich aktualnie spozywanych kcal dodawać np. Po 200 co tydzień.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dodawaj stopniowo

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Osobiście wskoczyłbym w ekspresowym tempie na bilans zerowy.
Nie ma większego sensu przedłużać ten skrajny deficyt w Twoim przypadku.

Oczywiście skompiluj w odpowiedni sposób swój jadłospis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja też tutaj weszłabym na bilans zerowy, po czym obserwowała organizm. I w razie zastoju masy dodawała stopniowo kcal.
Możesz obliczyć swoje zapotrzebowanie i wrzucić tutaj co udało Ci się ułożyć w tej formie https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html a na pewno ktoś wpadnie i skoryguje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja - BCAA, białko, vitaminy

Następny temat

Ilosc posiłków a chęć jedzenia.

WHEY premium