SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bokserzy sfd łączcie się xD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
A więc tak zacząłem ten temat dla "nas" pięściarzy od kilku miesięcy ja również do nich się zaliczam tak wiec nie sugerować sie w nazwie KK Otóż chciałbym aby każdy się pochwalił z was boksujących klub swój staż osiągnięcia największe porażki albo wygrane przeżycia wręcz z ringu albo kontuzje poważniejsze ktorych nikomy nie życzę :D

A więc zaczne od siebie :
Wiek:15 lat
KAtegoria: 75kg Kadet
Klub: MKS Polonia Świdnica
Bilans : 0:0:1 małe doświadczenie ale nie przejmuje się tak ta 1 walka i przegraną każdy uczy się na błędach
Doświadczenie: Trenuje od września xD
KO: żadnych
TKO: żadnych
RSC: brak
A więc czeka mnie wyjazd do Leszna na 3 dniowy turniej i Zgorzelec na 2 dni w najbliższym czasie główne przygotowania na maj na olimpiadę młodzieży XD


Zachęcam do pisania o sobie :P pzdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
...coś upada to nagle ktoś pisze a ty np mógłbyś napisać coś nie chcesz się podzielić doświadczeniem ringowym albo jakkolwiek pochwalić przecież od tego jest sfd

Troche siedze w dziale i jak do tej pory nie widzialem aby ktoś komus tak napisał.
Jak dla mnie dział prężnie sie rozwija. Do tych wiernych pogawetek jak komus sie nudzi jest spampost - tam mozna pisac prawie o wszystkim.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
bardziej jestem kickboxer niż bokser ale w boksie też startuje

waga 64kg-69kg
wiek 17
Wygrane -> 2
Przegrane -> 0
Niestoczone -> 1 bo miałem sie boksować z takim kolesiem ale go lekarz nie dopuścił nie wiem dlaczego
trenuje od lipca

specjalnych osiągnięć brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2308
mambo: ta przegrana to walka czy sparing?

nikolaj: podaj troche szczeg. jaki klub gdzie walki

jak juz prowadzic taki temat to porzadnie

kto boi sie popelnic blad, nigdy nie bedzie tworzyl histori.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
No sobota bokserska walka o pietruszke praktycznie ^^ dal mis ie zabardzo wystrzelac na swojej glowie koles potem sil nie mialem bynajmniej go rozbilem
:D PISAC NIECH COS TU OZYJE!!!!!!!!! CHyba ze nie ma tylu bokserow to moderatora prosze o zmienienie tytulu na Fighterzy albo cos zeby kazdy pisal w dzedzinie uderzanych o sobie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Bokserem nie jestem.Raczej thaiboxerem
Ale kocham boks u muszę się tu wpisać.

Wzrost:176 cm
Waga:66 kg
Bilans walk:2 zwycięstwa,1 porażka

Psedonim wsród znajomych "Czech Slayer"

Zmieniony przez - Thai-Mati w dniu 2008-11-19 20:34:20

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Tutaj bokserów raczej mało, lepiej żeby każdy pisał swój styl jaki trenuje i w nim swoje wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
Popieram w/w przedmowce :D pisac wszyscy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
infranty :
w sumie nie wiem jakie szczegóły zwykłe zawody amatorskie
klub ks prosna

szczerze mówiąc nie lubię boksować same ręce to nie to samo co nogi i ręce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
przedstawiajcie sie ej no niech cos to ozyje!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Styl: Kickboxing (2 razy w tygodniu), boks (raz w tygodniu)
Staż: 1 rok
Wiek: 16 lat
Kategoria: 67kg Junior (w tamtym miesiącu 71 kg, ale najprawdopodobniej cukrzycę mam i cały czas waga leci w dół)
Klub: UKS Barbakan Kraków (filia Wadowice)
Bilans : 0:0:0 (29.11 pierwsze zawody)
KO: brak
TKO: żadnych
RSC: brak

Mam całkowitego pierdzielca na punkcie tych sportów i jestem gotów poświęcić całe życie na wyjazd do Holandii i trenowanie tam kickboxingu lub boksu w Anglii lub USA.

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
a w jakiej miejscowosci te zawody 29.11
?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Wach w Grodzisku Mazowieckim

Następny temat

Fight Quest- Tajlandia (program na Discovery)

WHEY premium