SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks - waga

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
Muszę zbić 6 kg wagi, nie chcę się odwodnić z tych 6 kg, chodzi mi głównie jak wypróżnić dobrze jelita(oprócz lewatywy), ogorki i mleko będą dobre? Suszone owoce mi nie pomogły. Odwodnić się na treningu i saunie mogę ok. 3 kg w jeden dzień ale jak zbić pozostałe 3 bez utracenia energii?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 700
w boksie waga poniżej 70 kg to chyba 69. Zbijanie 6 kg w 2 tygodnie to delikatnie ujmując idiotyzm. Nie tylko poważnie osłabiasz organizm do samej walki ale możesz spowodować zaburzenia hormonalne, osłabić serce i wiele innych poważnych rzeczy. Nie warto ryzykowac swojego zdrowia w tak głupi sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
W jaki czas?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2740
Napisz coś więcej.
Ile masz lat, jaki wiek, ile ważysz i ile masz czasu, żeby zrzucić te 6kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
17 lat, waga 70 kg, muszę wystartować w 64 wzrost 177 cm, mam na to około 2 tygodnie, może troszkę dłużej. Przede wszystkim chciałbym zachować siły bo mam dość odwadniania się, że ciężko utrzymać się na nogach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
w 2 tygodnie nie zrobisz tego bez "przegłodzenia".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
Wyraźnie napisałem, że nie chcę już się głodzić ani odwadniać zbyt dużo (3 kg zrzucam z samej wody w 1 dzień) więc zostaje jeszcze 3 kg, z czego można je zrzucić zachowując świeżość i siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2740
Co byś nie robił aby zrzucić te 6kg i tak będziesz osłabiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
Wiem, że będę i nie wątpię w to ale zrzucając 3 kg wody będę mniej osłabiony niż 6 kg wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
wiesz, że takie odwadnianie się jest niezdrowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
W Twojej wadze nawet te 6 kg wody będzie ciężko zrzucić. Wyczyszczenie jelit i zrzucenie wody to ok 5 kg max. Bez głodówki się nie obejdzie... niestety :( Już lepiej wystartować w pełni sił w kategorii wyżej niźli być szmacianą kukłą w niższej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
2 tygodnie to nie dużo czau, ale wszystko jest do zrobienia..
Skoro zrzucisz 3 kg w jeden dzień, to pozostała połowa.. nie chcesz się głodzić.. nie wiem jak z twoją dietą, ale jeśli jesz słodycze, pijesz napoje gazowane to właśnie je odstawiasz, jesz tylko pożywne posiłki pijesz wodę ewentualnie herbata..
Możesz się ciepło ubrać (koszulka, dwie bluzy, dwie pary spodni, czapka itd.) i skakać na skakance, robić mini trening stacyjny, skakanka, walka z cieniem(z hantelkami jak masz), brzuszki.. i co jeszcze będziesz chciał, możesz biegać, w ten sposób da się trochę wypocić metoda sprawdzona... może się przyda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt do Muay Thai

Następny temat

Robert Stieglitz vs Henry Weber dziś walka

WHEY premium