SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bob Sapp vs Alexandru Lungu! Video z walki! 340 kg żywej wagi na ringu!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
złamaną kość policzkową ? Adamek walczył ze złamanym nosem od bodajże 2 rundy. Brigs z połamanymi kośćmi twarzy wytrzymywał bomby od Vita.. Abraham z Mirandą walczył ZE ZŁAMANĄ SZCZENĄ

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1077
No i co z tego,Shane też walczył z Dos Santosem ze złamanym nosem i co z tego.Bob to Bob każdy pisze że mięczak z niego a jednak wejść do ringu z nim by nie chciał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
po co mam z nim wychodzić do ringu ? to on się decydował na zawodową karierę fightera, a nie ja. ludzie płacą pieniądze a on się poddaje... po prostu nie ma serca wojownika i ma słaba psychikę. Prawdziwi wojownicy walą się po pyskach, walczą za złamaniami, bólem i przeciwnikiem.

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1077
A jeśli się zdecydował na zawodowego fightera,to chyba też się liczył że będzie się wiązały z tym złamane nosy,podbite oczy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
,,,

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2011-10-18 17:52:30

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1077
Moim zdaniem Bob powinien skończyć z walkami,bo się wypalił.Fedor też przegrał 3 z rzędu,nikt wiecznie mistrzem nie będzie byc,na kakażdego przychodzi czas.Na boba przyszedł już daaawno.Tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dariusz, generalizujesz.

Kontuzja kontuzji nierówna. Jestem pewien że Sapp jest wojownikiem, mimo iż nie jestem jego fanem.

Hopek i Vitek tez nie walczyli z kontuzją... Rozumiem że są tchórzami;/

Jak coś nie jest białe, to nie musi być czarne;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Sapp w swoich najlepszych latach potrafił napsuć krwi najlepszym przykładem może być wspomniana tu wcześniej walka z Hoostem bądź z Minotauro . Teraz Bob jedzie po kasę i robi za ogromny worek do bicia.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
OloKK sobie jaja robi...

Na poważnie...

Panowie...Sapp walczący jak zero (kick)bokserskie pokonał Hoosta,tak okej potem ktoś lepszy z takimi bijokami go pokonał...

Wychodzą też wady tej masy i kondycji po latach,a także i w PRIME...

Ale mając takie wyszkolenie techniczne...To w końcu prowadzi do patologii...

Nie ma się co dziwić,że on uciekał,miał łamane kości,bo ten gość,miał fatalny staż w sztukach walki...To bardziej rekreacja...

Brak wyszkolenia,amorytzacji,obrony prowadzi do takich patologii...

Dla mnie,to był gość...geneeralnie,taka ciekawostka...

Jeśli za kilka lat np. w boksie będą tacy ludzie ale z super kondycją i wyszkoleniem,to ewolucja przekroczy kolejny etap rozwoju

George Foreman i inni gdyby weszli z takim stażem,bez doświadczenie,też nie wiedzieli by co robić i nie umieli by amortyzować ciosów...

Chodzi,o to,że taki gość może pobić zawodowca,z takim stażem i takim wyszkoleniem...Ja takie coś rzadko widuję...


MUTANT.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-10-18 21:18:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Bonin vs Biały Sapp ?







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badr Hari - od następnego roku zaczyna karierę bokserską!

Następny temat

Jak to rozdzielic?

WHEY premium