SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biodostepnosc HCG, po iniekcji domiesniowej lub podskornej.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 11816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
bicie domiesniowe HCG? nie chce i dziekuje bardzo panom teoretykom, ale juz wiem co dla mnie jest najlepsze. w ogole te badania sa malo istotne dla nas, bo dotycza kobiet. jak zwykle czesc osob zaslania sie badaniami i slepo w nie wierzy. och, ale naiwni jestescie. badania w porownaniu do wlasnych doswiadczen sa nic nie warte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
specjalnie laska mi z pl insulinowki i sol przywiozla aby bic podskornie

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Żadnych negatywnych doświadczeń,z wbijaniem domięśniowym,poza dyskomfortem,jak podczas każdej domięśniowej iniekcji.Po prostu uważam,że przewaga wbijania podskórnego,środka,bez którego nie wyobrażam sobie cyklu,a który mam wbijać codziennie,jest miażdżąca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Co masz na mysli, komfort i wygode czy skutecznosc?
Ja osobiscie uwazam, ze na mnie hcg dziala wyjatkowo slabo (porownuje do opinii i odczuc innych ludzi) i jezeli domiesniowo moge sobie zaoferowac nieco lepsze dzialanie to sie pisze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Co masz na mysli, komfort i wygode czy skutecznosc?
Wszystkie w/w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
trzeba tez wziac pod uwage stopień zalania osobnika, bo np jak sobie wyobrazam zastrzyk w sadło( brzuch jak micz na filmiku) to mam tyle sadla ze to hcg by mnie porobilo pewnie około 10 lat po cyklu.
wiec dla pewnosci- bede wbijał w udo tyle ze mniejsze dawki

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
a ja tam wbijam insulinowka w biceps i tez jest super

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
mialem wlasnie to napisac co uriel. ze jak ktos ma sadełka wiecej to lepiej wbijac domięśniowo niz w brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205633
Gdzie tu widzisz Uriela?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39267
Ja wbijalem ostatnio pod skore i dzialalo-po kilku dniach jajka wieksze i "buzowaly". Nie dzialo sie to tak dynamicznie jak kiedys gdy walilem w miesien, ale tez wtedy walilem 3x1,500 a teraz kazdego dnia po 1,000...dawki mniejsze a ja sam wiekszy juz. Wiec nie wiem czy to kwestia dawek czy sposobu wbijania.

Jordan dobrze moi-tez o tym pomyslalem. Przeciez mozna wbijac mala insulinowke w miesien-na pewno bedzie lzej niz normalna igle.

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki npp na dziś??

Następny temat

"dziura" czy walona oma???

WHEY premium