SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie z pulsometrem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 720
Witam,

gdzies juz czesciowo znalazlem odpowiedz na to pytanie, ale chcialbym aby to potwierdzilo wiecej osob jesli to kogokolwiek zainteresuje. Otoz wczoraj po raz pierwszy biegalem z pulsometrem. Moim aktualnym celem jest spalanie tluszczu, czyly HRmax 60-70%. Co sie okazalo? Zeby zmiescic sie w tym przedziale musialem biegac o wiele wolniej niz do tej pory!!! Bardzo wolny truchcik, spokojnie moglem oddychac tylko nosem. Czy ktos to moze potwierdzic? Z gory dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
WŁAŚNIE. Do tej pory biegalem bez pulsometru, i czulem duze zmeczenie a bieglem zawsze przynajmniej 15 km i robilem to :
35 minut biegu, 10 minut przerwy, 35 minut biegu.
Tak to wygladalo. od miesiaca mam pulsometr i az wierzyc mi sie nie chce. okazalo sie ze bieglem z tetnem 165< !!
przez to ma mcholernie rozbudowane nogi... teraz jak biegam z tetnem 140 to jest bardzo powoli i czasem chce przyspieszyc ale biegam konskewentnie, gdyz chce teraz jakos te nogi doprowadzic to ładu estetycznego : )

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ktoś jest toba żeby to potwierdzać ? jeśli pulsometr jest sprawny to należy mu wierzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 720
No bo wydaje mi sie to troche niewiarygodne zeby przy tak niewielkim wysilku mozliwe byly takie cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie cuda ? to wszystko jest proste jak konstrukcja cepa - jak śpisz lub siedzisz (gdy generalnie nic nie robisz) prawie całość energii jaką organizm spala pochodzi z wolnych kwasów tłuszczowych. Problem w tym że potrzebuje tej energii bardzo, bardzo mało. Im więcej się ruszasz tym wiecej energii zużywasz, ale tym mniejszy jej procent pochodzi z tłuszczu. 60-70% HRmax to zakres w którym jeszcze duzo energii pochodzi z tłuszczu a już zużywa się jej troszeczkę - proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1700
Moge ci potwierdzic, ze faktycznie tak jest. Uzywam "polara" od ponad 3 lat i faktycznie w strefie wysilku 60-70% specjalnie sie nie zmeczysz.

Na szczegolach sie nie znam, ale robie tak jak madrzy ludzie pisza i efekty sa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 720
Po ok 30 min. biegu z tetnem ok 130 nie bylem prawie zmeczony, lekko spocony. Czulem troche niedosyt, zachecony postepami we wczesniejszych sesjach, gdzie najwyrazniej biegalem szybciej niz 70% HRmax. Dlatego po tych 30 min, urzadzilem sobie takie pseudo-interwaly, czyli 200 m bieg z tetnem ok 85-90% HRmax i potem truchcik do spadku tetna do 60%HRmax( x5 powtorzen). Chcialem po prostu sprawdzic swoje mozliwosci. Czy to sie ze soba nie gryzie? Mozna to polaczyc i stosowac przez jakis czas aby spalac tluszcz i jednoczesnie zwiekszac swoja ogolna wydolnosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej stosować osobno i zamiennie - jednego dnia interwały, innego tradycyjne aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
Witaj agresor

Ja tez biegam dość regularnie juz od jakiegos czasu, z tymże wczesniej- przez jakies 2 miesiące galopowałam jak spłoszona nagłym świśnieciem bata dzika klacz.. a dupsko i uda rosłyyyy, i rosłyyy, i rosły...niewazne że miesnie, bo na dziewczyńskiej sylwetce takie pampuchy to żadna radośc..Aż w koncu, calkiem niedawno-jakies 2 tyg. temu doznałam olsnienia ! Znacznie zwolniłam tempo biegu- mozna by rzec, ze o polowe nawet i , eureka!!!!, nareszcie tak wyczekiwane pierwsze efekty sa <HURA>
także moim zdaniem to o czym piszesz,jest mozliwe jak najbardziej

pozdrawiam

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 720
coraMietka: dzieki, wlasnie o takie praktyczne spostrzezenia mi chodzilo. Zobaczymy co u mnie bedzie za 2 tygodnie

Tyka: dzieki za wskazowki. SOG. teraz juz moge przyznawac a Ty zasluzyles sobie bo mnostwo Twoich postow przeczytalem w przeciagu ostatnich tygodni.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 344
Witam wszystki :)
Ja z góry bardzo przepraszam, że sie wcinam :) ale mam pytanie. Dostałam na urodzinki Polara a5 tyle że bez polskiej instrukcji, nie zmartwiło mnie to zbytnio dopiero kiedy sie okazało że maszynka jest chyba jednak troche bardziej skomplikowana niż mi się wydawało pomyśałam sobie że zapytam na forum czy ktoć może mógłby udostępnić :) pliiiiiissssssszzzzzz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3260
poszukaj w google - kiedys znalazłam strone jakiegoś dystrybutora, z której można było ściągnąć instrukcję w pdf-ie.
pzdr

Jeśli myślisz że pływanie odchudza, spójrz na wieloryba.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cardio Cruiser-co sądzicie o tym sprzęcie?

Następny temat

Serki homogenizowane

WHEY premium