SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nordic Walking z pulsometrem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36
Hej, mam pytanie odnośnie mojego treningu. Ze względu na kręgosłup po operacji i nadwagę wybrałam Nordic Walking i dietę (tutaj jest kłopot, bo wydaje mi się że za mało jem, boję się pieczywa, ale to temat na inny czas), aby wrócić do formy :)

Poniżej wklejam zrzuty ekranu z moich dwóch ostatnich treningów. Proszę o fachową ocenę, który lepszy (na priwa mogę podeslac linki do interaktywnej strony). Czy nie przegięłam z prędkością na drugim z nich? Jaki to ma wpływ na moje odchudzanie?

Wiadomo, staram się utrzymać swój puls w magicznym zakresie spalania tłuszczu. Jednak co się dzieje jak jestem powyżej tego w trybie aerobowym? Budują mi się mięśnie? Skąd organizm wtedy czerpie energię? Jestem ogromnie ciekawa wszystkich przemian jakie się dzieją w moim ciele na każdym etapie, proszę o pomoc z ocenie.

Mam do zrzucenie około 25kg. Na razie od miesiąca lecą centymetry (obwody) zeszłam 32 w sumie, ale waga słabieńko tylko niecałe 3kg...

Chodzę na treningi co drugi dzień po 10km, w międzyczasie mam treningi w domu gdzie obciąznikiem jest moje ciało (pompki, przysiady, deska, itd...)

trening 1


trening 2


Trasa jest ta sama :)

Jeśli potrzebne są jakieś inne informacje, proszę pytajcie

Nordica :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36
Czyżby nikt na forum nie znał odpowiedzi na moje pytania?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doswiadczony z brakiem doswiadczenia

Następny temat

Dieta na czystą masę do oceny - Crossift

WHEY premium