SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 176
Ćwiczę push pull 4 razy w tyg i moje okno jedzenia trwa 5 gdz a reszta to post .Jem po treningu . Chciałem dodać bieganie przed rozpoczęciem treningu ( przed 15:30) ale boję się o utratę tkanki mięśniowej a chciałbym też jednak spalić jak najwięcej tkanki tłuszczowej zważając na to że trudno mi się ją spala. Powoniem biegać tak po 30 min czy jednak nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Biegać nie musisz wcale. 5 godzinne okno żywieniowe nie jest dobrym pomysłem. Minimum 6h. W jakim celu tylko tyle?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364579 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669493
U większości 8 h się sprawdza idealnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 176
WK polecają że najlepiej żeby okno jedzenia trwało 4 gdz a moje trwa 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zdecydowanie nie należy skracać okna anabolicznego do 4 godzin. Nie jestem w stanie odnieść się do tego, co ktoś poleca. Tak krótkie okno może mieć negatywny wpływ na równowagę hormonalną i problemy z trawieniem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
WK polecają różne rzeczy. Oni autorytetem raczej nie są. Jak wyżej koledzy. 6 dob8 to zazwyczaj najbardziej optymalna długość. Ew. Jeśli komuś faktycznie pasuje - nie bo ktoś tAK każe- to może być krótsze. Dużo zależy od indywidualnych preferencji.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja nie polecałbym biegania tuż przed treningiem siłowym , z racji tego, że masz trening siłowy a on jest ważniejszy niż bieganie. Potrzebujesz energii, potrzebujesz glikogenu, nie musisz wywalac kortyzolu już przed treningiem. Biegaj w innych porach

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 176
To lepiej biegac po treningu czy w dni nie treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Biegać nie musisz wcale. Lepiej będzie to zamienić na krótki trening interwałowy w dzień wolny od treningu siłowego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364579 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669493
Dokładnie jak Domer
Chyba że lubisz i preferujesz bieganie to wtedy pasowalo by tutaj wpleść posiłki lub biegać w dnt

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpoczęcie IF bardzo proszę o pomoc przy diecie

Następny temat

IF problem.

WHEY premium