SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie, a opona na brzuchu.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2371
Cześć, mam pytanie odnośnie zrzucenia paru kilogramów. Chciałbym się dowiedzieć czy biegając kilka razy w tygodniu udałoby mi się zgubić pare kilo i pozbyć się opony na brzuchu. Mam 182cm wzrostu i ważę około 76 kg, czyli nadwagi nie mam, ale mam też mało mięśni :)
Chodzi mi o to czy jest taka możliwość bez liczenia kalorii i makroskładników. Jestem w stanie biegać bez przerwy po godzinę kilka razy w tygodniu. Rok temu trzymając dietę, chodziłem na siłownie i dodatkowo robiłem aeroby udało mi się pozbyć 14kg, ale sytuacja rodzinna zmusiła mnie do przerwania takiego trybu życia i od tamtej pory waga wróciła. Wiem, że lepiej było by z liczeniem kalorii, ale jak na razie nie chcę do tego wracać. Jeśli gdzieś napisałem niezrozumiale to proszę o pytania. :)
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
trudno określić :)
po t o się właśnie wylicza te kalorie, żeby oszacować czy się schudnie czy nie., bo jak nadwyżka kcal będzie spora to nici z utraty tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2371
Zgadza sie :) chciałem sie tylko dowiedzieć czy jest taka możliwość, będę się starał, zdrowo odżywiać. Nie zależy mi, żeby stracić jak najmniej mięśni tak jak po masie, bo tych mięśni i tak jeszcze nie zbudowałem :) teraz zależy mi tylko, żeby pozbyć się opony na brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
owszem :) zawsze jest możliwość i szansa, każda aktywność jest ok , ale to po prostu musisz sprawdzić sam czy sylwetka się poprawi przy samym bieganiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2371
okey, dzięki wielkie za pomoc, jak bede jeszcze coś miał to będe pytal. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Suplementów

Następny temat

Dobór diety/dietetyka, suplementacja

WHEY premium