SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieg po treningu - coś jeść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Zacznę biegać w nt od następnego tyg, zwieksze intensywność. Przed ziem normalny posiłek białko, tłuszcze i ww , a po nie dam tluszczy(te orzechy z tad przesune do posiłku przed snem), i tutaj takie pytanie czy po mogę warzywa tez zjeść? I mam pytanie również ogólnie do warzyw - ile mogę codziennie jeść żeby nie przesądzić? 0,5kg jest ok? I jakie warzywa polecasz zima, pomidory i takie to chyba sztuczne i pozbawione wartości nie? Ile czasu po treningu/aerobach można jeść potreningowy - odrazu jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
po aerobach jakieś 20 min zresztą poczujesz
warzywa najlepsze teraz to mrożonki
możesz zjeść kilka po treningu nie zaszkodzi
nie ma określonej ilości jedz ile chcesz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Musi być te 20 min odstepu? I co poczuję?
warzywa to ja jem marchewki/selery/ pory i cebulę dymke ze szczypiorkiem. A jaki odstęp po treningu musi być zanim mogę zjeść? Bo wczoraj miałem trening, aeroby i jakieś 5 min po powrocie z aerobow zjadlem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mkożesz te warzywa gotować
sam poczujesz czasem mi się chce wymiotować więc od razu nie moge zjeść
jeśli byłeś głodny ok jedz tak nie jest to błędem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
A co gdy odstęp miedzy ostatnim posilkiem jest duży? Bo skoro po jedzeniu min. 1h 30 min moze być trening, I on troche trwa, powiedzmy godzine, potem jeszcze biegam 30h do tego czas ubierania sie I wychodzi grubo ponad 3h. Musze zaczac biegac w nt. Tylko ze wtedy to bedzie 3x w tyg a w zapotrzebowaniu mam 4 po 25 min, wiec zrobie te 3 po 35-40 minut I bedzie ok.
Co do tych warzyw to uwielbiam marchewke I seler na surowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
Moim zdaniem...

Bieganie powinno byc odzielone albo porzucone chyba ze to redukcja.

Cytat z "Warto spróbować"


Podsumowując powyższe rozważania, nasze posiłki powinny składać się z następujących składników (ilości zalecane dla mężczyzny o wadze 80 kg);

Przed treningiem:
Aminokwasy niezbędne (15g)
Węglowodany o wysokim IG (30g)
Dodatkowa porcja BCAA (5g)

W czasie treningu:
BCAA (15g)
Węglowodany o wysokim IG (30g)

Po treningu:
Hydrolizat białka serwatkowego (32g)
Węglowodany o wysokimi IG (65g)
Dodatkowa porcja BCAA (5g)

Jeśli jesteśmy w cyklu kreatynowym, to kreatynę dodajemy do napoju potreningowego.

Kluczową sprawą jest to, aby posiłki te przyjmowane były w postaci płynnej.

Przedstawiony tutaj model jest idealny w świetle aktualnego stanu wiedzy. Jeśli jest dla kogoś zbyt kosztowny, można go uprościć, zamieniając wysokie dawki aminokwasów na białko serwatkowe i uzupełniając to BCAA w miarę swoich możliwości. Pozytywny skutek i tak będzie gwarantowany.




_________________________________________________

Dzieki takiemu zestawieniu nie musisz sie martwic o kata. Sprawdzilem na sobie i mialem wrazenie ze to "dzila" Pozdro

The greatest feeling you can get in a gym, or the most satisfying feeling you can get in the gym is...,
The Pump!

Arnold Schwarzenegger

ARNOLD IS NUMERO UNO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Golan sam nigdy nie robie aerobów po treningu bo uważam iż to zbędne całkowicie ale kolega jest jeszcze za bradzo przestraszony łapaniem tłuszczu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Smpa Ty trenujesz?? :P nie Bede od nast. Tyg
...
Napisał(a)
Usunięty przez s.m.p.a. za pkt 4 regulaminu
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Usunięty przez s.m.p.a. za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Składniki pokarmowe w posiłkach ( w procentach )

Następny temat

ile razy w tyg aeroby i po ile?

WHEY premium