SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps spadek po alko pomocy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Ode mnie tez sog poleciał dla Dudka, a Tokoksowi do kolejnego avatara proponuje wrzucić Majdana !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
ten avatar jest dla jaj a nie dlatego że jestem fanem Bold&Beautiful czy też samej kultowej postaci Ridga Majdan nie jest jeszcze tak zabawny bym go mógł wrzucac na avka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
cwicze ze 4 lata, nie pamietam kiedy mialem przyjemnosc sie mierzyc niby po co ? po seksie z dziewczyna jak jestem caly spocony (aeroby ) pewniebrzuch 5 cm mniej i mam mierzyc ?


a profil wypełniony i to całkiem niedawno...biceps na pompie, biceps bez pompy. hm...

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-04-26 02:14:42

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Faktikos ! Ale jaja Wychodzi na to ze gość z miarką się nie rozstaje Do szkoły pewnie nosi ją zamiast długopisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
Koniu151 raz na 6 miesiecy uzyje miary to tak chyba normalnie ?

nie pamietam juz kiedy sie mierzylem

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
"psycha z apstynencji bedzie powaznie uszkodzona"
co za bzdura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Wellcome, albo udajesz ze nie rozumiesz tego co miałem na mysli, albo Ty i Twoi znajomi należycie do gatunku bardzo rzadko spotykanego w dzisiejszej rzeczywistosci. Wszyscy moi znajomi, w tym i ja, muszą sobie od czasu do czasu dac pozytywną bańke ! I chyba nie znam nikogo kto nie ma potrzeby raz na jakis czas tego zrobic. I nie widze w tym nic zdroznego. Po prostu dla zdrowia psychucznego trzeba się czasem odprężyć, pobawic, spotkac z ludzmi ! Dodam ze znajomych mam naprawde na poziomie. No i nie są tez smarkaci. No ale jesli dla Ciebie jest to tak strasznie dziwne, to nie obraz sie ale jestes z Melmak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
j/w i dodam ze zawodowi kultyrysci poza sezonem (ktory jest b. krotki) tez lubia sie wyluzowac w ten sposob ; )

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Wszystko i na temat Damian ! Ktos tu próbuje byc bardziej papieski od papieza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
"I chyba nie znam nikogo kto nie ma potrzeby raz na jakis czas tego zrobic."
Ja jakoś nie mam [w kontekście alko]

"Po prostu dla zdrowia psychucznego trzeba się czasem odprężyć, pobawic, spotkac z ludzmi !"
W 1000% się z Tobą zgadzam!
Tylko żeby się pobawić, odprężyć nie trzeba pić alkoholu.
A jeśli ktoś nie potrafi bez- to już jego problem.

EOT
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja? co zrobic

Następny temat

sprzet Marbo-prosze o pomoc w kompletowaniu siłowni

WHEY premium