SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1334
witam was, nie wiem gdzie miałem dokładnie ten temat założyć a więc pisze tu, ćwicze systematycznie 6 miesięcy, ostatnio zrobiłem 3 tygodniową przerwe spowodowaną wyjazdem za granice, oczywiście były święta popiło się, wróciłem po 3 tygodniach dziś na siłownie i zauwazyłem duże spadki w sile.., przykładowo robiąc klatke na ławeczce prostej przed wyjazdem robiłem serie 55kg 12x, 60kg 10x, 65 kg 10x i 70kg starałem się jak najwięcej, dziś chciałem zrobić tak samo i 65kg udało mi się ledwo 8 razy podnieść, w innych ćwiczeniach również zauważyłem spadek, czy forma wróci w miare szybko? czy będe musiał od nowa robić to co udało mi się uzyskać jeszcze przed wyjazdem..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1497
Nie przejmuj sie, spadki nie sa tak duze:) moment to odrobisz

http://chomikuj.pl/Durki  <--kulturystyka, sporty siłowe i sztuki walki, filmy, gry, Dragon Ball etc, WBIJAJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
tak "moment" to to nie bedzie, ale z biegiem czasu wszystko wroci do normy

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
a z 2 tygodnie ;D
2 powtórzenia mniej to nie aż tak źle :P

Jeżeli różnica jest taka mała, to ja proponuję nie zmieniać obciążenia, robić tym samo ale mnie powtórzeń(tyle ile dasz radę), a ruszyć dopiero jak się wyrówna do poprzednich wyników.

Rośnij! ;D

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uratuj zycie psom paroma kliknieciami

Następny temat

Jaki sprzet do cwiczen?

WHEY premium