SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps spadek po alko pomocy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
co do tematu:


xmajkeeel1 - wróciłeś do Polski po długiej nieobecności? bo nie widzę innego wytłumaczenia na twój post.

wiem, że dozwolone od lat 18.
ale

żyjemy gdzie żyjemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masakra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
mnie tez bawi post autora:) jedyne pomiary jakie wykonuje mozna by powiedziec regularnie to wagi ale jak widze przyrosty i spadki to wiem od czego.

Autor nie przejmuj sie! oni poprostu nie chca zebys był od Nich wiekszy dlatego Ci chca żle radzic ;]
a serio- w poniedziałek wypad na siłke a nie tam jakies polewania, cwiczyc masz chyba a nie obcyngalać sie bo nie idzie!

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,ale nie wszytsko wiekszosc zostala zezarta czy ktos wie co to moze byc? - to pewnie amba

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2011-04-23 11:07:06

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 846
xmajkel nie wierze ze nie piles za malolata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3296
* Saqess, Piłem.
*TOYSY, słuchaj no ok, większość młodzieży teraz pije, nawet 1sze czy 2gie klasy gimnazjum piją.. ALe jeżeli autor ma problem ze spadkami po alkoholu to po co go pije? Bo lubi? w takim razie będzie miał jedno kosztem drugiego, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spadek czego ?
z niczego do niczego...

przeciez to nawet nie widac roznicy miedzy 33 a 31 , to sa mikrowymiary jak dla cwiczacych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3296
Ale jest różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


serio mierzyłeś metrówką ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 264
Jakby miał 160 cm to bym chyab nie pokazal sie an silowni bo zrobilbym z siebie jakiegos umeisnionego karła (bez obrazy i przepraszam)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja? co zrobic

Następny temat

sprzet Marbo-prosze o pomoc w kompletowaniu siłowni

WHEY premium