SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps i Tricpes

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56
Siemano mam pytanie bo trenuje od 2 miesiecy glownie to triceps i biceps 3 razy w tygodniu i jakby nie bylo jak napne to jest twardy ale pytanie brzmi po jakim czasie cwiczen bede mial twardy biceps i triceps bez napinania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56
myslalem ze tu sa ogarnieci ludzie a nie takie zj*by
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
kto kogo przezywa tak się sam nazywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56
hmm nie napisalem wprost ze to ty ale tym co napisales to tylko potwierdziles kim jestes :) won z internetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
bo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56
bo wymagasz bym ci to wytlumaczyl uzyj mozgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Darkin przestań spamować i zakładać śmieszne tematy, bo widzę, że co chwilę wchodzisz w dziwne dyskusje ze swoimi argumentami

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14431
Darkin, jak zaczniesz używać większych ciężarów. Jeżeli chcesz, żeby twoje mięśnie były gęstsze/twardsze to polecam dołożyć żelastwa, nawet kosztem techniki. Wymuszone ruchy będą tu jak znalazł. A pandą się nie przejmuj, siedzi tu niemal 24/7 i do każdego nowego (i nie tylko) użytkownika się tak odnosi - totalny brak szacunku i zrozumienia. Czyżby kompleksy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
To miłe, że starasz się mnie sprowokować, ale moja odpowiedź była fachowa: nienapięty mięsień nie będzie twardy. Na zawodach wszyscy zawodnicy wkładają dużo wysiłku, żeby utrzymać izometryczny skurcz- po co to robią, skoro mają chyba twarde mięśnie?

Wystarczy też zobaczyć różnicę na puszczonych i w pełni spiętych czworogłowych: bezładna kupa mięsa kontra pełna separacja i detale.

Reasumując:
Darkin96
pytanie brzmi po jakim czasie cwiczen bede mial twardy biceps i triceps bez napinania


Nigdy...

Ale rozumiem, że i tak altarbojek będzie dalej trollował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14431
Ta fachowa odpowiedź, która była zgodna z pytaniem jedynie od strony logicznej, nie tylko nic nie wniosła do tematu, ale również obnażyła twój lekceważący stosunek do jego autora.

To, że napięty mięsień będzie zawsze twardszy niż w stanie spoczynku jest chyba na tyle oczywiste, że nie trzeba tego pisać. Powszechnie wiadomo, że robienie "maratonów" na lamerskich ciężarach sprawi, że mięśnie staną się sflaczałe. Nawet podczas skurczu nie będą tak twarde, jak wówczas gdyby były ćwiczone z większym obciążeniem. Oczywiście idealnie rozluźniony mięsień, jak gęsty by nie był, zawsze będzie wiotki. Jednak to nie jest wcale takie proste. Sam jak w treningu Bill Starr 5*5 zbliżałem się do maksymalnych ciężarów, moje mięśnie piersiowe były tak twarde i spięte, że utrudniały mi bieganie po bieżni.

I proszę o niezdrabnianie mojego nicka. Nosi to znamiona pogardy, szczególnie w twoim wykonaniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 3 dniowy na mase do oceny

Następny temat

Wątpliwości co do serii i powtórzeń

WHEY premium