SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko w proszku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285
Używam makreli bo nie ukrywam, że jest tania i po za tym nabija mi tłuszcz :) Panowie a masło orzechowe z primaviki bez dodatku soli i cukru ? Chciałem zrobić swoje ale zatarłem blender :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Panie też tutaj są

Makrela na pewno nie codziennie, są też inne rodzaje mięsa/ ryb które mają nieco tłuszczu i sporo białka. Weź pod uwagę np. podroby, czy udka z kurczaka, karkówkę zerknij na artykuł https://www.sfd.pl/Tłustsze_mięsa__po_które_sięgać,_czy_należy_się_ich_bać_-t1131895.html
Co do masła (jeśli jest z arachidów) to raczej raz na jakiś czas, arachidy to tak naprawdę strączki Zerknij na artykuł http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy 
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285
Przepraszam... :D Wiem, że są tu kobiety i do tego dobrze radzą także mały błąd miało być też Panie :D hmm nie ukrywam, że makrela mi smakuje do tego jest dość tania więc ten tłuszcz mi nabija :) więc 200 g dziennie być nie może ? codziennie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285
co masła orzechowego to tak z 10 g dziennie :P tego dodatkowo nie solonego i bez dosypywania cukru ;p


Zmieniony przez - michalekmichalek1993 w dniu 2016-10-27 23:22:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Codziennie nie Tania też jest wątróbka i tanie są udka z kurczaka Także masz wybór Piersi nie trzeba jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285
wątróbki nie lubię :p a możesz mi np. powiedzieć czemu codziennie nie ? wiem upierdliwy jestem :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ryby wędzone mają sporą zawartość soli, tracą też one wiele cennych składników odżywczych podczas wędzenia. Ma też sporo witaminy A, podobnie jak wątróbka która spożywana w zbyt dużych ilościach jest toksyczna dla naszego organizmu
Dlatego wędzone jak najbardziej, ale nie codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285
Ale chciałbym powtórzyć, że ja kupuję makrelę świeżą sam sobie ją patroszę i pieczę w rękawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ahhh...to mi umknęło.
Więc pewnie Ale weź pod uwage, by to urozmaicać mimo wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kcal ma kurczak?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 77kg

WHEY premium