SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko w proszku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285
A czy mógłbyś mi wyjaśnić jak mam podzielić te 2300 kcal przy wadze 116 kg? Co znaczy, że może być ale nie musi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No z LC jest jak z każdą inną dietą, jak będzie źle ułożona, produkty będa kiepskiej jakości, to moze nie spełnić oczekiwań, notabene jak każda inna dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285
Więc co mi radzicie bo zgłupiałem dosłownie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285
Chodzi mi tylko i wyłącznie o poprawne podzielenie makro , jeżeli chodzi o składniki wiem co jeść jedynie boję się ze jakiegoś makro będzie za dużo bądź za mało :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ale tego nie wiadomo :) Liczy się bilans, jakość pożywienia a proporcja makroskładników już ma mniejsze znaczenie
To się ustala po czasie. Można zbilansowaną i można LC i wtedy porównujemy efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285
Tylko nie stać mnie na próbowanie wszystkiego :p Co inna osoba to inna opinia jedni mają na redukcji 50 % całego zapotrzebowania węglowodanów, inni porównywalnie z białkiem , a jeszcze inni dość wysoko tłuszcz :P Zgłupiałem i choć bardzo chce sam nie wiem co wybrać i jak się za to zabrać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jeśli zbilansowana (czyli tradycja) nie przyniesie efektów, możesz szukać i próbować się w czymś innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Wylicz sobie 2g/kg beztłuszczowej masy ciała. Pewnie ok 180g. Jeżeli chcesz low carb to węglowodany ok 100-120g. Reszta kcal tłuszcze ale nie 2300kcal. To już jest krytyczne min. ew. na końcówkę redukcji.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285
A beztłuszczową masę ciała jak mam obliczyć w domowych warunkach ? Da się to zrobić skutecznie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 285
Krytyczne minimum przy Low Carb, czy do zbilansowanej też ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kcal ma kurczak?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 77kg

WHEY premium