SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko do owsianki zamiast jaj kurzych

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1799

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

65 / 178

Staż treningowy

4 miesiące

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

brak

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

150g / 411g / 98 g

Przewidziane finanse na cykl

100 zł

Uwagi i sugestie

I tak mam nadmiar białka, ale chcę przełamać katabolizm bo nocy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Czy mogę zastąpić białkiem dwa jajka kurze, które zazwyczaj jem rano do owsianki z rodzynkami? Jakoś z rana jednak organizm nie ma ochoty trawić tego wszystkiego, dlatego wolałbym znaleźć prostsze (z racji czasu) i przyjemniejsze rozwiązanie. Nie brałem nigdy żadnych odżywek, jestem w tym zielone.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
SPRÓBUJ odżywki białkowej -najlepszej jaką do tej pory jadłem Monster BEEF . Wiadomo że sa gorsze dni kiedy owsianka nie wchodzi a gdzie jeszcze potem np. 10 białek. Dzięki tej odżywce moi podopieczni robią bardzo dobre wyniki. Cieżko jest ją dostać ale pojawiają sie na allegro .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Ja tam jestem zdania, że żaden proszek nie zastąpi normalnego jedzenia. Nie możesz od rana to wkomponuj te jajka później. Oczywiście możesz bez problemu zastąpić prochem ale jest to gorsze rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Czasowo się nie wyrobię, musiałbym robić coś wieczorem i rano to jeść, ale jajka na twardo nie wejdą, a jajecznicę wolę jednak "świeżą", dlatego pomyślałem o białku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Ten problem dotyka wielu młodych kulturystów, wiadomo że dobre żarcie jest zawsze lepsze jednak spróbuj tego wyjscia-jest bardzo korzystne i smaczne. Do tego Monster BEEF to jedyna odżywka wołowa-REWELACJA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
a daj spokój z tym monster beef
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wrzesien silowka itd

Następny temat

jaką odrzywkę ?

WHEY premium