SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC 80 ŁOWICKIE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 418
Witam,
chce zakupić jakieś białko i tu rodzi się pytanie czy WPC 80 ŁOWICKIE jest dobre (jest najbardziej popularne na allegro, szukałem w wyszukiwarce czegoś na jego temat ale posty z przed 2,3lat), czy może polecicie coś innego lepszego w podobnej cenie?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Wg mnie nic w tym dziwnego, surowiec sam w sobie nie jest drogi, odrobina barwnika czy aspartamu również. Spójrz na pomidory, którego skupywane są od producenta za kilkadziesiąt groszy, a w sklepie kilka zł, bo przechodzą przez co najmniej 3 pośredników ze wszystkimi rzeczami, które wymieniłeś.

Co do np. białek po 32 zł jednak dodatkowo oszczędności widać gołym okiem. Rozpuszczalność słaba, smak ohydny, wałki i kanty na surowcu, sprzedaż internetowa, niszowa marka, stąd też niższa cena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Ile masz funduszy na to białko ?

Z tańszych sfd'owskie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Albo jeszcze możesz kupić Olimpa 100% WPC, kosztuje 40zł za 700g. Jak masz więcej funduszy to dobrym wyborem byłoby Sciteca, 2,4kg kosztuje ok. 140-150zł a dodatkowo w smaku nieporównywalnie lepsze od łowickiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 418
Jak narazie to poszukuje czegoś tańszego, mniej więcej w cenie 50zł za kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
to pozostaje Ci tylko Sfd i WPC Olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
do 50 zł to j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Śmiało możesz brać WPC łowickie 1,8 kg , zjadłem już 3,6 kg i nie narzekam. Brak problemów gastrycznych, w smaku dobre i rozpuszcza się ładnie. O ile mi wiadomo smak ciastek słodki, sam miałem 2x tiramisu i jestem zadowolony

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
W tym przedziale cenowym brałbym tylko WPC Natural Olimpa, gdyż białko SFD to kwas, a Łowickiego nawet bałbym się wypić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Rozwiń swą myśl.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
KrisC
W tym przedziale cenowym brałbym tylko WPC Natural Olimpa, gdyż białko SFD to kwas, a Łowickiego nawet bałbym się wypić.

To znaczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
WPC Natural Olimpa piję od dłuższego czasu i niestety nie znalazłem jeszcze dla niego konkurencji w podobnej cenie. Dobry produkt, dobrej firmy i czyste białko bez dodatków smakowo-wizualnych i cukru.

SFD - skusiłem się podczas robienia zakupów w sklepie SFD na kilka sztuk SFD WPC Protein Plus V2. O ile np. z SFD Leucine Carboplus byłem zadowolony (jak za tą cenę) rozpuszczalność SFD WPC w stosunku do Olimpa jest tragiczna (Olimp mogę wymieszać kilkoma obrotami łyżeczki). I co najważniejsze smak - mam waniliowy, totalny kwas, sądziłem że coś jest zepsute i pierwsze opakowanie ... wyrzuciłem do śmieci, lecz w drugim smak taki sam. Nie wiem jak coś takiego można sprzedawać ludziom. Ja rozumiem, że niektórzy mają mało wysublimowane podniebienie przyzwyczajeni do spożywania niskiej jakości żywności, ale to już przesada. I do tego zawartość 70% białka. To się kompletnie nie opłaca, wychodzi gorzej aniżeli Olimp, który ma więcej białka i kosztuje ... mniej 38,50 zł za sztukę mając tylko 50g mniej w opakowaniu. Econo nie próbowałem, ale skoro gorzej się rozpuszcza i zapewne ma gorszy smak to dziękuję bardzo za taki interes.

Jeśli chodzi o Łowickie to niestety nie można znaleźć jakiś badań potwierdzających jego zawartość, czyli % serwatki. Stąd nie kupiłbym tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Erekcja- AAKG Extreme czy Argi Power??

Następny temat

Gainer+kreta+BCAA

WHEY premium