SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko + kreatyny na poczatek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 171
Witam mała ankieta
Wiek 23
Waga 98
Wzrost 191
Starz 4tyg ćwiczeń z własną masa(pompki,drążek,dipsy,brzuszki) aktualnie 2 tydzień silowni wcześniej 9lat sporty kontaktowe( zapasy, BJJ)
Obwody - biceps 37
Klata 116
Pas 98

A teraz do rzeczy
Chce zakupić i zacząć brać kreatyny + białko
Kreatyny już zarzywam od miesiąca cm3 od treca

Na następny miesiąc planuje zakupić
Białko Whey100 od treca
Kreatyny cm3 jabczan

Wiem że mały starz a już suplementy no ale jednak chce troszkę szybszych efektów

Zazywam kreatyny około treningowo 4gr przed i 4po treningu

Białko chce dokupić gdyż nie dam rady uzupełnić diety w 190gr białka
2gr na 1 kg masy

Pracuje jako kierowca;)

Pytanie brzmi czy to dobry dobór i co mogę dodać jeszcze ?

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie 'kreatyny' tylko kreatyna jak już

spory błąd - trenujesz 4tyg i od 4tyg bierzesz kreatyne
nie napisałeś nawet jaki masz cel? Domuslam się ze zrzucenie sadła?




Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2015-10-23 12:23:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 171
Cel to zwiększenie siły i masy mięśniowej redukcji ostrą planuje za 3miesiace od 3 tyg biorę cm3 ćwicze od 4 ale praca jaką wykonuje jest fizyczna dziennie ląduje rękoma z 50-60kanap i mebli na auta więc trochę siły uzywam

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
ja jednak jeszcze przemyślałbym na Twoim ten pomysł z wchodzeniem na mase mając metr w pasie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 171
Masę mięśniowa nie masę ogólna. Dieta ustalona ujemna 2900kcl ujemny stosunek węglowodanów. I chce po prostu Dax więcej białka z tad pomysł na whey100 z pasu ciągle schodzi miesiąc temu dokładnie 02.09.2015 miałem w pasie 106cm więc leci w dół ladnie czytałem dużo i nawet na redukcji dobry jest jabczan gdyż nie zatrzymuje podobno tyle wody a też nie zależy mi na super wyschlej sylwetce jeśli zaczne redukcji za 3 miechy przez okres wiosenną letni czyli 6-7 miesięcy z redukuje pas do 90

Dodam nie jestem sezonowcem i niezależny mi na super sylwetce na lato ;)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak masz obecnie okolo 2g bialka na 1kg masy ciala w diecie to starczy, nie ma sensu pobijac go na ujemnym bilansie chcac osiagnac wzrost masy miensiowej...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Unlimited Nutrition FIGHTER - spalacz, czy warto ?

Następny temat

pytenie odnośnie suplementu olimp wit-amin multiple sport?

WHEY premium