SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 498
Siema, doradźcie mi jakie białko warto kupić..
Myślałem o https://sklep.sfd.pl/Trec_Isolite-opis926.html
jak oceniacie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Wszyscy chwala i polecaja bialko WPC econo v2 i Wpc 80 .Tylko mam nadzieje ze dietke masz i nie bedzie bral tego bo pisze ze urosniesz :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 498
Wszystko mam,z głową ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 498
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Dobry jest izolat Treca sam używam jakościowo jak i smakowo, tylko że ten nowszy nie z tej edycji tych smaków owocowych takich tylko ten normalny kremowy 1800 g warzy ta pucha a mniejsza 908
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
mysle, ze w wieku 15 lat nie ma co lapac za proszki a tym bardziej za izolaty
kup wpc jak juz tak potrzebujesz bialka i styka.
whey 100 treca np

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mutant mass czy mass xxl

Następny temat

Carbo i inne suple na redukcji

WHEY premium