SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo i inne suple na redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 920
Witam. Potrzebuje porady odnośnie suplementacji podczas redukcji. Wymyśliłem coś takiego, proszę poprawić jeśli trzeba (opisze tylko suplementacje okołotreningowa, bo reszta nie ma znaczenia). 30 min przed treningiem siłowym bcaa+glutamina+animal pump+2g kretki, zaraz po treningu bcaa+glutamina+kreatyna (zacząłem cykl na jabłczanie) i wjazd na aeroby, jakieś 30-40 minut aero, popijając bcaa z glutamina, zaraz po aero 45g carbo (ważę 95kg).Nie wiem gdzie wpasować białko, mam izolat i nie wiem czy dać po siłowym czy po aero? Dzięki, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przed treningiem animal pump + kreta
po treningu dajesz bcaa ze 15-20g czystego bcaa, nie proszku i wchodzisz na aero
po aero pijesz izolat 30-50g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

Cześć, kilka pytań do kreatyny ;) NGU

WHEY premium