SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple na cykl redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30
wiek 23
waga/wzrost 92/176
staż treningowy 4 lata
cel cyklu redukcja
 
Cześć. Miałem przerwę w treningach kilka miesięcy, chce wrócić z redukcją. Jutro odbieram dietę od dietetyka, który zrobił mi wszystkie pomiary, badania. Ma być nieduży ujemny bilans, abym redukowal masę tłuszczową. Hm.. trening fbw ukladam sam. Do tego muszę sam ułożyć suplementacje. Nie jestem ograniczony mocno finansowo, lecz też nie chciałbym wydać milionów, ponieważ dietetyk sporo mnie kosztował. Jedynie jaką mam sugestię, to nie chciałbym aby suple zawierały kofeine, źle na mnie dziala. Brakuje mi uczucia pompy treningowej chyba najbardziej. Jeśli nie zawarlem jakieś informacji to przepraszam, jeśli znasz się na suplach proszę wyraz swoją opinię jakby wyglądał Twoim zdaniem ten cykl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Witaj. Z tego co napisałeś to dobrze by było wrzucić lekki termogenik jak i jakiś po per do tego. Napisz dokładnie ile masz kasy na tego typu dodatki to coś zaproponujemy. Od siebie bym polecił cutting EDGE plus cytruline

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tak wyrazam swoja opinie i na tym etapie nie potrzebujesz kompletnie nic. skup sie na misce, treningu i regeneracji. ewentualnie, w zaleznosci, jak wyglada zywienie, mozna dorzucic o3, magnez, wit d3 z k2mk7. tyle.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30
Myślę, że mogę przeznaczyć 300-400 zł na suplementy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Na jedzenie zwracam największą uwagę, dlatego poszedłem do profesjonalnego dietetyka, który zobaczył wszystkie badania witamin itp, wszystko jest w górnej granicy normy, oprócz d3, które uzupełniam. Fakt bardzo wolno się regeneruje, chciałbym poprawić jak najbardziej to możliwe moja regenerację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
To oprócz tego o czym wyżej wspominamy warto pomyśleć o bcaa, zma i gaba przed snem. Jednak kluczem będzie również sam. Okres odpoczynku
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30
Dziękuję, bardzo mi pomogłes. Zaraz sprawdzę to w sklepie oraz dawkowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Tyle starczy. I tak będzie już z tego konkretną opcja :)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30
Zamówiłem już te suple. Czy mógłbyś pomóc mi jeszcze w ułożeniu dawkowania tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
to moze zreasumujmy i napisz co ostatecznie kupiles to sie dobierze odpowiednie dawkowanie

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30
Cutting edge. Cytrulina Ostrovit. Bcaa Ostrovit. Jak to dawkowac, zma gaba to wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Chudziak23
Cutting edge. Cytrulina Ostrovit. Bcaa Ostrovit. Jak to dawkowac, zma gaba to wiem.


cutting edge daj porcje przed treningiem. z czasem mozesz sobie zwiekszyc, jak bedzie taka potrzeba. cytrulina przed treningiem, zacznij od ok 4g,natomiast taka docelowa dawka to 8g. bcaa daj 1g/10kg masy ciala przed treningiem albo popijaj w trakcie.
2

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy prócz wit. A

Następny temat

Koenzym Q10 , Gaba i niacin - co polecacie i wielkość kapsułek

WHEY premium