SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beta Alanina(SFD) + Kreatyna(vitalmax)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105
Witam Chłopaki. Co sądzicie o połączeniu tych dwóch supli i zrobieniu cyklu;))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
Dobre rozwiazanie. beta alanina fajnie pobudza;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
pobudza piszesz ?? zestawienie super, ale o pobudzeniu bym raczej nie pisał

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
BA to nie stymulant... ale jak ciebie pobudza to fajnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bombastic112
Dobre rozwiazanie. beta alanina fajnie pobudza;)
Chyba swędzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
no jak dobrze swędzi to od razu masz energię na drapanie - może o to chodziło ^^

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1066
nie chce zakladc nowego tematu , wiec spytam tutaj beta alanina swedzi? tzn skora swedzi? i czy bardzo , bo ja mam azs (atopowe zapalenie skory) i mnie skora swedzi i to bardzo wiec to by mi moglo zaszkodzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
jak dla mnie to nie swędzi ,na początku suplementacji można odczuć tzw mrowienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
jest to bardzo indywidualne, podobnie jak miejsca swędzenia (kwestia dawki i czy na czczo/po posiłku) - mnie np bardzo rzadko swędzi po BA

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105
co do swędzenia to zgadzam się z tym że to indywidualna sprawa ja po zażyciu jednej dawki na spróbowanie przed treningiem odczuwałem góra 40 min mrowienie i koniec co do pobudzenia to całkowite nie. BA podnosi wytrzymałość, wydolność oraz siłę a w żadnym wypadku nie pobudza jak przed treningówki. Według mnie fajne i stosunkowo tani środek. Trening na pewno można zrobić na niem lepszy nie normalnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alpha Male Bcaa Xtra - brał ktoś?

Następny temat

Bcaa powder Hi Tec

WHEY premium