SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beta Alanina SFD termin ważności

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6955
Witam, posiadam prawie całą puchę Beta Alaninki z SFD, problem polega na tym że straciła datę ważności niecałe 3 lata temu :O wizualnie nie zmieniła się wcale, jak wezmę troche na język to lekko szczypie jak szczypało, jak myślicie mogę szamać?
Z góry dzięki za odp. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
my tu a o jakiś 3 latach piszemy
a tam chłop w Niemczech zjadł 64 letnią starą konserwę i powiedział że była smaczna i nic mu nie było
to dopiero życie na krawędzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie no. Ja bym 3 lata po terminie juz jednak nie jadl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie no jak ktos lubi sobie robic prysznic z dupy to spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
3 lata to już lekka przesada, w ogóle to czy 3 lata temu była beta alanina od SFD ? To jakby nawet 3 lata minęły + ok roku przydatności to wyprodukowana ok 4 lat temu czyli 2012 rocznikowo liczyć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6955
Dokładnie data ważności skończyła się 09.13 spróbuję dzisiaj do biegania zobaczymy czy się nie obsram truchtając haha dzięki za odp. zdam relację po bieganiu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
3 lata dla mnie to jak jeden dzień nie tak stare się jadło
chyba żyję,bo coś tu pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6955
Powiem wam panowie że nastraszyliście mnie niepotrzebnie :D zjadłem 8g (1 porcja-4g) z racji tego że ważę 115kg i zanim dojechałem do lasu (ok10min) to już mnie cała morda swędziała, biegało się normalnie, nie zauważyłem zmian ale to chyba normalne po 1 zastosowaniu, na kibel póki co mnie nie goni i chyba już nie będzie. Zastanawiam sie tylko czy nie straciła ona swoich właściwości ale skoro mrowi to chyba tą wytrzymałość trochę podniesie, zacznę jeść przez kilka dni i zobaczymy co z tego będzie. dzięki za szybkie odpowiedzi, wątek można zamknąć.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
działa jak trza
ja zawsze dostawałem niezłej szału jak mnie uszy piekły i czoło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy nie za duze połączenie

Następny temat

Co sądzicie o Real Whey 100 od Real Pharm ?

WHEY premium