SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bartek Rąpała - Przygotowanie jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
opalinho
p******ę, jutro biorę na trening dużą jogobelle. Może będę jak Lesukov :D


Tylko pitną weź, na chuvj się łyżeczką męczyć. Xd

Co do MT2 to nie wiem, ale ja na tym szału w opaleniźnie nie widziałem, zaczynałem od 500mg ed przez 3dni potem bodajże 1000mg e5d i nie zauważyłem różnicy dużej, oczywiście opalałem się w tym czasie na solarium. Może fake był.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Hahaha koniecznie truskawkowa bo więcej przeciwutleniaczy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 936
Sie śmiejecie, ale na stołówce był naturalny, czekoladowy, brzoskwiniowy, truskawkowy i wiśniowy. Także ja myślę, że nie przypadkowo ten truskawkowy wybrał, może jest w nim jakis anaboliczny związek chemiczny.

Robert wiesz co, fejka mt2 chyba ciężko dorwać. I łatwo poznać, bo uczucie w żołądku po wbiciu mt2 jest dosyć niepodrabialne, palenie na twarzy, ciepło, czerwona skóra także dosyć charakterystyczne. Sajdy nie wychodzą za każdym razem, ale przy używaniu tego środka no raczej obowiązkowo się je spotka.
A reakcja być może też indywidualna. Ale pomijając podopiecznych i mnie, uznajmy, że ja jestem dosyć podatny na opaleniznę, to np mówi się, że do MT2 trzeba się opalać, bo tak to niewiele zmienia. Moja żona użyła pierwszy raz koniec zimy, początek wiosny. Za oknem za ciekawie nie było, ale ja wyraźnie złapało, bo się ludzie pytali czy z wakacji wróciła. U niej schemat zawsze ten sam, po tygodniu pieprzyki bardziej widoczne, po 2 jakbys sine usta, trzeci już ja łapie. Zaczęła się wiosną, jakieś słońce, to wogole. Ze 3 razy dziennie wychodzi przed biuro zapalić, to ile łącznie jest na słońcu jeśli świeci? 20min? No to jak nosiła baleriny, wyglądała po tygodniu przekomicznie, bo jakby miała białe skarpetki stopki. Także ja łapie i bez opalania, po wyjściu na słońce mocno. Jej koleżanka z pracy bardzo podobnie, podlapala, zarzuciła, bez opalania wyraźnie opalona, chyba po miesiącu dopiero na solarium poszła. Nawet teściowa chciała, była u nas 9 dni no to jak wróciła do siebie do Niemiec jej facet mówił że coś taki inny kolor ma, ciemniejszy.
Co nie zmienia faktu, że solarium mocno to wszystko nasili. Byleby za dużo nie dawać, bo u wielu osób ta opalenizna się robi taka żółta przy wyższych dawkach, pewnie też kwestia indywidualna



Zmieniony przez - bartek_rapala w dniu 2021-10-28 11:33:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
robertjudi
opalinho
p******ę, jutro biorę na trening dużą jogobelle. Może będę jak Lesukov :D


Tylko pitną weź, na chuvj się łyżeczką męczyć. Xd

Co do MT2 to nie wiem, ale ja na tym szału w opaleniźnie nie widziałem, zaczynałem od 500mg ed przez 3dni potem bodajże 1000mg e5d i nie zauważyłem różnicy dużej, oczywiście opalałem się w tym czasie na solarium. Może fake był.
To może fake raczej , na sobie testowałem to jak przesadziłem to zaraz jak mulat xd , znajomi tak samo każdy zachwalał , brane z Andro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
wazne ze odpoczynek udany i akumulatory naładowane. A takiej siłowni w hotelu na wakacjach jeszcze nie widziałem bo zazwyczaj to pomieszczenie 5x10 i kilka podstawowych sprzętów. Pewnie ten Rusek miał w głowie ze jest większy i ma lepszą formę niż Ty;p

a jak się hotel nazywał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 936
arturl1986
wazne ze odpoczynek udany i akumulatory naładowane. A takiej siłowni w hotelu na wakacjach jeszcze nie widziałem bo zazwyczaj to pomieszczenie 5x10 i kilka podstawowych sprzętów. Pewnie ten Rusek miał w głowie ze jest większy i ma lepszą formę niż Ty;p

a jak się hotel nazywał?


Pickalbatros Aqua Blu Resort Hurghada

Tam są ogólnie 3 hotele koło siebie, Aqua Blu, Aqua Vista i Aquapark, we 3 tworzą taki duży kompleks, silownia jest wspólna. A cała siec Pickalbatros ma chyba 18 hoteli w Egipcie, po drugiej stronie ulicy są znowu 3 od nich, parę km dalej kolejnych kilka. I wszędzie te same standardy, czyli jak tu gdzie byłem sprzątają 24h na dobę. I serio pierwszy raz widziałem takie dbanie o czystość, bo cała noc myją co się da, w ciągu dnia to samo, łącznie z myciem wielkim mopem dna wszystkich basenów a jak w basenie liść jest, to tak max minutę, bo podbija ratownik i takim 10m podbierakiem wyciąga


Zmieniony przez - bartek_rapala w dniu 2021-10-28 11:49:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Kurde w Polsce to by to nie przeszło xD, minimum zrobić i fajrant a nie jakieś wyciąganie liści xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
bartek_rapala
Sie śmiejecie, ale na stołówce był naturalny, czekoladowy, brzoskwiniowy, truskawkowy i wiśniowy. Także ja myślę, że nie przypadkowo ten truskawkowy wybrał, może jest w nim jakis anaboliczny związek chemiczny.

Robert wiesz co, fejka mt2 chyba ciężko dorwać. I łatwo poznać, bo uczucie w żołądku po wbiciu mt2 jest dosyć niepodrabialne, palenie na twarzy, ciepło, czerwona skóra także dosyć charakterystyczne. Sajdy nie wychodzą za każdym razem, ale przy używaniu tego środka no raczej obowiązkowo się je spotka.
A reakcja być może też indywidualna. Ale pomijając podopiecznych i mnie, uznajmy, że ja jestem dosyć podatny na opaleniznę, to np mówi się, że do MT2 trzeba się opalać, bo tak to niewiele zmienia. Moja żona użyła pierwszy raz koniec zimy, początek wiosny. Za oknem za ciekawie nie było, ale ja wyraźnie złapało, bo się ludzie pytali czy z wakacji wróciła. U niej schemat zawsze ten sam, po tygodniu pieprzyki bardziej widoczne, po 2 jakbys sine usta, trzeci już ja łapie. Zaczęła się wiosną, jakieś słońce, to wogole. Ze 3 razy dziennie wychodzi przed biuro zapalić, to ile łącznie jest na słońcu jeśli świeci? 20min? No to jak nosiła baleriny, wyglądała po tygodniu przekomicznie, bo jakby miała białe skarpetki stopki. Także ja łapie i bez opalania, po wyjściu na słońce mocno. Jej koleżanka z pracy bardzo podobnie, podlapala, zarzuciła, bez opalania wyraźnie opalona, chyba po miesiącu dopiero na solarium poszła. Nawet teściowa chciała, była u nas 9 dni no to jak wróciła do siebie do Niemiec jej facet mówił że coś taki inny kolor ma, ciemniejszy.
Co nie zmienia faktu, że solarium mocno to wszystko nasili. Byleby za dużo nie dawać, bo u wielu osób ta opalenizna się robi taka żółta przy wyższych dawkach, pewnie też kwestia indywidualna




Zmieniony przez - bartek_rapala w dniu 2021-10-28 11:33:12


No właśnie a u mnie zero sajdów, nawet specjalnie po posiłku dawałem 1000mg żeby zobaczyć czy zamuli na kichach, trudno na wiosnę kupię z innego labu i przetestuję

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 936
PODSUMOWANIE REDUKCJA TYDZIEŃ 7


Waga


Ogólnie wszystko w porządku. Waga nie zeszła poniżej 110, za to sylwetka robi się bardziej 3d.
Co mnie cieszy, to na pewno fakt, że jakoś wyraźnie lepiej schodzi fat z brzucha. Nie wiem, może złudzenie przez opaleniznę, ale zawsze było tak, że leci zewsząd tylko nie z brzucha. Teraz wyraźnie równiej to idzie.

No i też jeszcze co do wniosków, wydaje mi się, że to oszczędzanie tradycyjnego cardio i dorabianie go spacerami (nawet nie jakimś mega szybkim marszem) robi robotę, bo te nogi są o wiele pełniejsze, nie leci mi z nich jak zawsze do tej pory. I nie wiem, czy to powiązane, ale siłą także w nich zostaje, bo ten tydzień dalej siadam takie dobre pełne 5x210, bez żadnych zachwiań, wstawania prostownikiem etc. No i przysiad dalej do ogranicznika w postaci rackow, żeby nie wracać już do tematu spłycania w miarę dokładania.

Miały być dzisiaj zdjęcia, ale tak się słońce rozświecilo, że nic z tego nie będzie, bo daje po obiektywie i nic nie widać. Ale nadrobię na tygodniu myślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Ja wiem, że trochę odbięgnę od tematu i jeśli już pisałeś to przepraszam ale jest jakaś konkretna data/federacja, w której chcesz wyjść na jesień przyszłego roku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz "Diablo" Kwolek-powrót na scenę 2021 r.

Następny temat

Paweł Skibniewski Naturalna kulturystyka

WHEY premium