SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do Bikini Fitness

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9
Hej,

Chciałabym sie przygotowac pod zawody bikini fitness, czy znacie kogos kto prowadzi dziewczyny w pomorskim?
Co myslicie o prowadzeniu pod takie zawody online? Jestem osoba zaawansowana.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 4362 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108282
Proponuje znalezc po prostu trenera z Polski lub w jakims bliskim zasiegu, ktory prowadzi wiele kobiet, ma duze doswiadczenie i jestes w stanie ocenic chociazby na SM jak dlugo jest na rynku, jakie efekty maja zawodniczki. Jak jestes zaawansowana to pewnie troche sie orientujesz w branzy i latwo ci bedzie znalezc kogos takiego. Wg mnie nie jest konieczne aby trener mieszkal blisko, oczywiscie to zawsze ulatwienie i tak moze najlepiej, ale nie kazdy trener bawi sie w treningi personalne i umawia sie na czeste spotkania, wrecz przeciwnie wg mnie, niezaleznie czy mieszkasz blisko czy daleko, prowadzenie moze byc bardzo dobre jak trenera odwiedzasz tylko raz na kilka miesiecy, 2-3 razy w roku, co to za problem na terenie Polski umowic sie na spotkanie, wyprawa 1 dniowa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsza redukcja

Następny temat

Pytanie o zawody

WHEY premium