SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barkiii

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 115
Mam pytanie co do rozrostu barków. Wiele ludzi piszę, że barków znacznie nie da sie powiekszyc itd, ze jedynie troche miesnia wiecej zdobedziemy ale na kosci wplywu nie mamy o.O i czy to prawda? bo rowniez spotkalem sie z czyms takim ze od cwiczen kosc moze stac sie szersza, kiedys przy jakis odzywkach whey czytalem ze wplywaja one na rozrost kosci itd i ze kochany arnoldzik mowil ze od podciagania szeroko kosc staje sie szersza. Chcialbym zeby mi odpowiedzialy osoby w 100% pewne jak to jest :D aa i ten nikt jakby cwiczen na barki wypisywac nie musi bo te znam ;D a i jak nasze miesnie naramienne a szczegolnie te aktony boczne moga sie powiekszyc? MOZE byc jakas gigantyczna roznica?

a I wlasnie mam mam 174cm i ogolem no szybko rosnnie mi lapa,klata itd a pisze to zeby porownac sie do np takiego burneiki ktory ma 175cm wiec wiele wyzszy nie jest i ma ultra barki :D a nie wierze ze naturalnie byl jakis ultra super szeroki i przewaznie jest tak ze osoba ktora ma 190cm jest szersza od tej ktora ma 170cm no zeby to dziwacznie nie wygladalo, wiec on jakos zdobyl te szeroki barki i jak to jest? ;D


Zmieniony przez - lajos94 w dniu 2014-09-10 13:57:34

Zmieniony przez - lajos94 w dniu 2014-09-10 13:58:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
tak szerokość obręczy barkowej jest zdeterminowana genetycznie jeśli chodzi o kościec , ale oczywiście mięśnie można rozbudować, ja mam mam np. wąskie barki bardzo i wygląda to mniej więcej jak w awatarze, ale walcze z tym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Rozbudować barki można treningiem oporowym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kalori itp dzem z jabłek???

Następny temat

Silownia i sztuki walki

WHEY premium