SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie mogę zgiąć kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
Witam dwa tygodnie temu miałem operację czyszczenie uda tzn. był tam stan zapalny kości i szpiku i po tej operacji nie mogę zginać kolana a wszystko zaczęło się dziać przed tą operacją jak mi noga zaczęła puchnąć tak coraz mniej mogłem zginać kolano i tak po operacji zostało nie mogę zginać kolana myślę że ok 20 stopni mogę max , czuję jakbym miał jakąś blokadę bo próbuję na siłę je zgiąć i nie mogę lekarz mówił że do formy będę wracał przez kilka tygodni no ale jest to irytujące jak nie można zginać kolana dlatego chciałbym się zapytać czy są jakieś ćwiczenia na te kolano czy lepiej rehabilitacja ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ćwiczenia dobierze rehabilitant czy fizjoterapeuta, na podstawie przeprowadzonych testów ruchomości
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
tylko ze problem polega na tym że dobiero na kontrolę jadę 11 sierpnia więc to trochę czasu a do lekarza mam prawie 400 km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
PIerwsza kwestia to ustalenie przyczyny co ogranicza ruchomośc w stawie a natepnie dobór odpoiedniej terapii. Lekarz wspominał coś o rehabilitacji ? Konsultowałeś się z fizjoterapeuta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
no właśnie to co ogarnicza to nie wiem i przez 7 lat się nie dowiedziałem poprostu tak jak się zawsze przeziębiłem to te kolano sztywne się robiło na dwa tygodnie i jak wyzdrowiałem to stopniowo było można je zginać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
BPL-G
Lekarz wspominał coś o rehabilitacji ? Konsultowałeś się z fizjoterapeuta ?


co z druga częscią wypowiedzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
Na wypisie ze szpitala co są te zalecenia lekarza to tylko mam wykonywać ćwiczenia których nauczono mnie w klinice a z rehabilitantem to tylko raz zamieniłem dwa słowa jak przechodziłem na holu to kazał mi zginać kolano... nie nie konsultowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czyli dość klasyczne niestety podejście, w takim przypadku byłoby dobrze jednak skorzystać z usług fizjoterapeuty który oceni stan funkcjonalny oraz skontroluje ćwiczenia jak i ich wykonywanie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia

Następny temat

Bardzo prosze o porade dotyczącą wzrostu.

WHEY premium