SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie hormonów - jakich?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
lekarz to olewa, chce przyjść do niego z konkretnymi zaniżonymi wynikami, wtedy może coś zadziała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
To moze czas zmienic lekarza skoro ten Cie olewa?? badania mozesz porobic, gorzej jak je zrobisz a przyczyna bedzie lezec gdzie indziej

Badales poziom cukru??

Zmieniony przez - Pablus21 w dniu 2011-02-01 10:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 968
do jakiego lekarza ? chyba nie do rodzinnego bo strata czasu. sam to mozesz se teścia , prolke zbadać ew wolny izw. test i tyle a i tak ci to wiele nie da. idz do specjalisty endokrynologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
poziom cukru miałem podczas zwykłego badania krwi - był w normie.

kolejki do endokrynologów są po dwa lata - odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984







Pierwsze co rzuca się w oczy to enzymy wątrobowe. Około dwa dni wcześniej trochę wypiłem więc prawdopodobnie przez to. Badania enzymów powtórzę w okresie całkowitej abstynencji przez dłuższy okres, wtedy będą bardziej wiarygodne.

Znacznie bardziej martwi mnie [ale zarazem cieszy, bo wiedziałem, że coś mi jest i wyszło w końcu co ] LH, FSH, prolaktyna oraz progesteron. Mieszczę się co prawda w normach, ale ja mam 20 lat, powinienem być w szczycie hormonalnym, natomiast owe hormony są bardzo nisko/wysoko, oczywiście na niekorzyść..

Pomóżcie mi jeżeli potraficie, wiem, że niektórzy tutaj posiadają większą wiedzę niż "lekarze"..

Zmieniony przez - Vandaal w dniu 2011-02-11 01:12:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nie potrzebujesz zadnej pomocy jesli chodzi o wyniki badan.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
nie chcę podważać wiedzy więc proszę bez kłótni, ale LH i FSH jest jak u niektórych ludzi z poblokowaną przysadką po dece, to chyba nie jest jednak normalne.. Do alarmująco wysoka prolaktyna idealnie pasująca do objawów:

Brak apetytu od zawsze [smakują mi tylko słodycze], ogólnie z natury chudy jak z obozu koncentracyjnego, ciągła apatia, od kilku lat śpię po 12-15h !!! żeby się wyspać [odstawiłem trening na półtorej roku, zmieniałem je, ciągle to samo...], zmienne libido, czasami chcę kilka razy dziennie, czasami raz na tydzień....... zmienne nastroje, raz rozrywa mnie energia i wtedy czuje się super [niestety bardzo rzadko] a resztę czasu zmarnowany, bez energii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 968
idź do lekarza i nie ******* ze 2 lata się czeka masz kasa na badanie z których nie umiesz żadnych konstruktywnych wniosków wysnuć to i na lekarza bedziesz miał, teraz sa pakiety medycznenp w nordei za 70 zł i tam do endo czekasz max 72h i robi ci od reki wszystkie potrzbne badania . A jak masz wysoką prolkę to polecam duże dawki wit b6 na prawdę pomaga - przetestowałem

Zmieniony przez - BaltazarG w dniu 2011-02-16 11:16:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nic Ci nie jest,
taka Twoja natura, a jak chcesz poprawic libido i sampoczucie to wejdz na testa 500mg tyg na kilka lat i bedzie spoko,
nic wiecej nie zrobisz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3666
Po dogłębnej analizie powyższych wyników na chwilę obecną nie stiwerdza się żadnej jednostki nozologicznej.
Zważywszy na fakt, iż w większości badań dokonany był profil hormonalny, a którego wskaźniki mieszczą się w normie, to nie ma powodów do niepokoju.
Co do specjalisty, to sugerowałbym nie endokrynologa, lecz psychiatrę - i wcale nie kręcę beki.

Pzdr.

[ Volenti non fit iniuria ]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chemia syntetycznych SAA - artykuł

Następny temat

pomoc w rozpisce cyklu

WHEY premium