SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania pod zawody BJJ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9459
Witam,

W sobote 26 kwietnia odbywaja sie zawody w Gorzowie Wlkp. Wczoraj sie dowiedzialem, ze z klubu ode mnie jedzie jakis sklad i stad pytanie: czy jest mozliwosc zrobienia badan sportowych pod bjj w przeciagu 1 tygodnia?
Dzwonilem do awf-u i powiedzieli mi, ze pierw trzeba na eeg sie umowic, jak wyjdzie dobrze eeg to potem do wszystkich specjalistow - neurologa, laryngologa, okulisty itp i ze w tydzien nie masz zebym sie wyrobil.
Tak wiec jest jakas opcja zebym zdazyl? Dodam, ze mieszkam we wroclawiu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Umów sie prywatnie do lekarza sportowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9459
Lekarz sportowy zrobi mi wszystko potrzebne od reki na miejscu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
problem może być z eeg

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znajdź takowego, zadzwoń i sie spytaj co Ci zrobi a co musisz samemu zrobić. EEG również prywatnie do przychodni jakiejś co robią i jest. Ino płacić trzeba za wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
Z tego co wiem na niektórych zawodach lekarz jest na miejscu i badania można zrobić od ręki z opłatą 50- 60 zł, znam parę osób które tak robiły...

"Dats da GI. Dats da Jiu-Jitsu."- Renato Laranja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9459
Wlasnie akurat tam badan na miejscu nie robia w tym problem;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to szykuj kase i szukaj w mieście u siebie lekarza sportowego co prywatnie przyjmuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Do BJJ EEG nie jest potrzebne, lekarz taki świstek robi od ręki, kwestia go po prostu złapać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2342
Hmm... eeg nie powinno być potrzebne jednak pytałem nie raz lekarza sportowego i eeg było wymagane. Niby w przepisach tak jest. Nie widze powodu by lekarz miał kłamać. Kasa za badanie i tak nie idzie do jego kieszeni ;) Ale myślę, że wszystko zależy jak się ugadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Byłem badany u kilku lekarzy i nie wymagano ode mnie EEG.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwiekszenie sily ciosu treningiem bez sprzetu

Następny temat

Jędrzej Loska srebrnym medalistą World Pro 2014!

WHEY premium