SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRAK POWIADOMIEŃ

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dostałem wszystkie dobra robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic nie jest ok od wczoraj mam tylko ostatnią wiadomosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
kurde ludzie, macie problemz wejsciem w jakikolwiek dzial?
posty dzialaja w miare ok, ale dzialy..

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
juz powinno byc lepiej , podobno jedna z aplikacji do czyszczenia pamieci , została omyłkowo wyłączona , takie info dostałem OD MATEO JAKAS godzine temu, teraz zauwazylem brak 'moich tematów' co tez zaraz postaram sie wyjasnic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
A ja bym chciał wyłączyć ta funkcję powiadomień przychodząca na adres mail, a jedynie zależy mi na przychodzeniu info od kogo Sog przyszedł i w jakim temacie... Da się to jakoś ustawić? Bo praktycznie w moich odpowiedziach sprawdzam czy ktoś odpisał na dany temat...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
za kazdym razem jak odpowiesz w jakims temacie (jak np. w tym) powiadomki włączą się automatycznie...\
pod ostatnim postem masz "wyłącz powiadamianie o odpowiedziach"

i jezeli to klikniesz to nie dostaniesz juz powiadomki z tego tematu, az do momentu dopoki sie znowu w nim nie wpiszesz (wtedy dostaniesz , lub musisz znowu 'recznie' wyłączyć wg powyzszego schematu) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
No i znowu się zaczęło... Nawet sog'a nie mogę Ci dać za pomoc... Jak się odwiesi to wpadnie

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
czas mija a na forum te same problemy ...
z tego co słyszałem to tym razem inni dostają powiadomki
ale ja nie widziałem ani jednej od wczoraj od godziny 16
tylko ja tak mam czy znowu coś większego?
proszę o podjęcie odpowiednich kroków

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
mam powiadomki (gmail)
jakie konto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
również nie mam wp.pl

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o przypomnienie hasła

Następny temat

czy mogę prosić o skasować ankiety nad tematem?

WHEY premium