SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOLDENON + PROPIONAT = PROSZĘ O RADĘ W UŁOŻENIU CYKLU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
Witam. Jestem czynnym zawodnikiem bjj i planuję niedługo cykl z boldenonu i propionatu, słyszałem o fajnych efektach wydolnościowych, szukam porady w tym temacie. Boldenon chciałbym brać co 2dni 50mg wraz z 50mg propionatu. Planuję pociągnąć to do 6 miesięcy, chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie? Czy to za długo, czy dawka dobra. Propionat chcialem brać codziennie ale nie dam rady z tak częstym biciem, zależy mi na dobrej wydolności i tylko porządnej definicji. Proszę o rady, jeśli trzeba wkleję tabelke. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Pimp shree pelna geba wszedzie
Kolegi test to test bez roznicy jaki estr dzialac bedzie zawsze.daj propa na pierwsze np 5-8 tyg potem przejdz na np. Cypio prop szybko sie wkreci a potem odpoczniesz od czestych iniekcji

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Daj ankiete dzialu.taka dawka mija sie z celem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
1. WIEK: 23 lata
2. WAGA:83kg
3. WZROST:178
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka:110
-udo 60
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Kiedyś tylko siłka/ dziś jako element przygotowawczy. około 6-7lat
6. DIETA:
-białko:2.5
-węglowodany:6
-tłuszcz:2
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jeden cykl 10tyg enan 100mg e5d /2- 1-8tura 30/e0d 1-7 prop 50mg/e0d
8. TRENING: 7-8 jednostek treningowych w tym 3-4 siłowe + boks/ bjj
9. CEL CYKLU: lepsza wydolność + sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 1-8tura 30/e0d 1-7 prop 50mg/e0d
11. POZIOM BF%:ok 10
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik / waga zbyt stabilna wręcz
13. STAN ZDROWIA: świetny z lekkim minusem na kontuzję łokcia :)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak skłonności
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie robię ze względu na łokieć
-martwy ciąg: 180kg/7x :) więcej na razie nie próbowałem
-przysiad: 130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
chciałem brać co 2dni boldka, żeby utrzymywać stężenie, propionat 50mg e0d działał super na mnie. Co do boldenonu to pojęcia nie mam dlatego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Bolda sensowna dawka to zaczyna sie od 500 mg week i pasyje go brac min 15 tyg .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
Czyli według Ciebie jak powinienem brać? przy takim doświadczeniu z dopingiem? słyszałem, że biorą co 2dni 50mg i są dobre efekty. Nigdy nie brałem bolda, więc po prostu szukam właściwego wyjścia. Dalej nie wiem jak z propem to połączyć i jaka dawka będzie sensowna i czy rozbijać na co 2dni czy raz na 7 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
50 mg co 2 dni to praktycznie zblokujesz swojego natutalnego testa i nie wiele wiecej sobie dostarczysz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
jak byłoby mądrze to zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
co chcesz bic najpierw napisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Okres półtrwania bolda jest na tyle długi, że nawet wbijając go raz na 7 dni nie wystąpią jakieś znaczące wahania stężenia. Ponieważ cykl na tym środku powinien trwać minimum 15-16 tygodni to bardziej pasuje do niego długi estr testa niż krótki. Enan czy cypio mają krótsze okresy półtrwania niż bold, zatem dobrze jest je wbijać co ok 4-5 dni, a żeby to wszystko jakoś współgrało sensownie to i tego bolda wbijaj razem z testem.

Sensowny cykl na takim combo wyglądałby tak:
1-16 bold 500mg e5d
1-18 enan/cypio 250mg e5d

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
rafiz - boldenon chcę brać, a enena brałem i nie jest to najlpeszy pomysł. Morda mi spuchła nabrałem wody, nie byłem zadowolony z tego jak na mnie działa,,,z propionatu bardziej, KruQ dzięki, ale jak mówiłem enan raczej odpada, interesują mnie porządnej jakości przyrosty a u mnie z enanem jest to nie możliwe nie wiem jak z cypionatem.Czyli według Ciebie boldka bić i tak co 5dni, stężenie nie będzie się różnić niż gdybym brał mniejsze dawki ale częściej? Kolega bierze 250mg boldenonu na 5dni i efekty wydolnosciowe zarąbiste. Proszę o radę kogoś kto może próbował z propem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

iniekcja

Następny temat

Saa, dieta a poziom testosteronu

WHEY premium