SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc w ułożeniu cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1312
Mam 20 lat 38 w łapie , 110 w klacie , waze 82kg przy wzroscie 180. cwicze juz dwa lata , brałem wiele odżywek kreatyn itd i przyszedł czas na koksy :) Jeszcze nie zdecydowałem sie na jakieś konkretne sterydy ale nie chce zeby to za zdrogo wyszło wiec mysle nad 15 strzałów testosteron prolongatum + 100 mety. Do tego oczywiscie clomid i moze tez nolvadex. Wiem ze jest podobnych tematow duzo w archiwum ale czytam juz kolejny dzien i wciaz nie znalazlem pasujacego do mnie postu. Prosze wiec was o pomoc w ulozeniu cyklu. Moze koksy ktore wymienilem nie sa dosc dobrym wyborem wiec je zmiencie. Moim celem jest przede wszystkim dobrej jakosci masa ktora tak szybko nie spadnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
cos spadnie zawsze, a meta+tesc w wyszukiwarkach jest tego multum wiec nie wiem co ma ci niby nie pasowac.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
na pierwszy cykl starczy jeden środek:
-metanabol 6tyg
-testosteron entanat 8tyg
-prop 6tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90
1-10 prolo 200mg e5d
1-5 meta 15mg

jezeli juz sie uparles na 2 srodki, ale tak jak koledzy wczesniej polecam ci zaczac od 1 srodka, prop lub metan

pytania dotyczace cykli gg *******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
dilerrr geju wynos sie stad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
dilerrr o jakich kolegach mowisz? Jesli o ciebie chodzi to do mnie to per Pan prosze a kolegow szukaj sobie gdzie indziej.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1312
musze sie przyznac ze 3 lata temu wzialem 10 strzalow prolona ale one mi prawie nic nie daly bo chyba źle go bralem (jeden strzal na tydzien) wiec chyba nie jest to moj pierwszy cykl do konca. a tak na marginesie to zaluje tego bo w tym wieku to glupota itd... teraz chce wlasnie w bardziej przemyslany sposob gdy odżywki juz mało daja...

Wiec mimo wszystko proponujecie jeden srodek ? Duzo czytalem i piszą ze warto łączyc dla lepszych efektow itd... No i chcialem zaznaczyć ze nie planuje nigdy wiecej koksow wiec jak juz to raz a pożadnie bez planow na przyszlosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
a ja swoje prop lub meta dla twoich celów.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8396
A moim zdaniem Twoje słodkie pierdzenie ze to tylko ten cykl i nic więcej , to możesz sobie zachować dla siebie i tak nie będzie to ostatni na 99% Jak już chcesz te środki musowo, to Prolo 1-8 200mge5d, meta 1-4 20mg ed i nie ma co kombinować Tylko odblokuj sie po tym synku i bedziesz coś z tego miał. ps jeśli Twoje papu będzie choć w 50% takie jak powinno być / jestem Twojego wzrostu i moim zdaniem do 40 w bicu to spoko dociągniesz na łodżywkach ... ale to tylko uwaga wójka "dpbra rada"

Zmieniony przez - Dropsik84 w dniu 2007-02-10 05:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1-4 meta 15mg ed
1-6 prop 50mg ed

w sam raz bedzie. ew w trakcie cyklu tescia podbij do 75 jak by nie klepalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Na pierwsza stycznosc z androgenami jeden srodek w zupelnosci wystarcza.

I wlasnie bym tak zrobil , 15mg metandienonu... nie uwazacie ze to z lekka smieszna dawka?

Lepiej postawic na jeden srodek w odpowiedniej dawce , min to 20mg i w zalerznosci od znajomosci wlasnego organizmu ,wagi w stoaunku do wzrostu etc. Zwiekszyc w nastepnych etapach dawke ,badz NIE

Takie same zdanie mam na temat testo etc.


Zmieniony przez - Infamous w dniu 2007-02-10 07:20:55

Zmieniony przez - Infamous w dniu 2007-02-10 07:21:37

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do zatwierdzenia, pare pytan

Następny temat

Odblok-?

WHEY premium