SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc w ulozeniu cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5154
witam mam 20deka norma 20testoviron 250mg 20prop 20 wino desma i prosil bym o ulozeniu tego jakos rozsadnie bo mam z tym maly problem z gory dziekowka za odp,,,

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25

Waga: 92

Wzrost: 185

Obwód klatki: ok 120

Obwód ramienia: 43

Obwód talii: 89

Obwód uda: 55

Obwód łydki: 39

Staż na siłowni: 7

Ilość spożywanego białka: jem wszystko

Ilość spożywanych węglowodanów: nie mam

Ilość spożywanych tłuszczów: diety

Opis przebytych cykli sterydowych: pare razy metka za malolata 2x deka enan meta

Trening: 6x tyg

Cel cyklu: masa sila

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 1rok

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): chudniecia

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: szybka przemiana

Wyciskanie leżąc (MAX): 145

Martwy ciąg (MAX): 180

Przysiad (MAX): 140
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Dietę ułóż.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5154
ale nie mam ogulnie zawsze bylem chudy moja dieta to jedzenie wszystkiego w duzych ilosciach jem tluste i nie mam fatu jem poprostu wszystko dbam o to by nie dopuscic glodu ...wiem ze to moze i glupie trening na maxa w glowie sport ale diety nie bylo i raczej nie bedzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
wiec szkoda towaru..

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5154
??? wiec jak bede jadlpowiecmy nie sprecyzowanie 6x dziennie w tym 2 obiady i w ch.uj wszystkiego to szkoda towaru prosze cie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5154
jem twarogi makarony rez miecho kazdego dnia jaja i kur.... wszysko!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Mam tez kolezke,ktory ma taki gen jak ty.Wpyerdala mete i do tego wszystko co sie da tzn.to co ma w domu z tak zwanego maminego gara i lata na mega zyle a ja musze leciec na dicie i roznorodnych specyfikach 10xdrozszych a i tak nie mam takich osiagow.Jak bym tego nie widzial na wlasne oczy to w zyciu bym nie uwiezyl.W moim przypadku dieta jest wazna w chvj,ale sa jednak inni ludzie. A co do cyklu to polec 1-10 deca 400 ew 1-10 testowiron 500 ew pomieszaj dece i test w jednym szocie w poniedzialki i czwartki 11-14 prop 100 e2d 11-15 wino 50 eod 8-9 hcg i 14-15 hcg

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5154
dzieki za pomoc a jak bym dodal wino i propa w 8 tyg ??? bylo by git b0 15 tyg to troche dlugo zalezy mi zeby skonczyc wczesniej co myslisz o takim rozwiazaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Winko popij po obiedzie. Koniecznie czerwone.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
goblin203 - wg. ankiety to chudy wcale nie jesteś. tzn brzucha i łapki z lekka masz a nóżki to cieniutko.
pozdrawiam i życzę zdrowia

sory bo nie mogłem...
7 lat staż to mogłeś chociaż raz nogi zrobić.

Zmieniony przez - sul w dniu 2010-09-03 14:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5154
hahaha nogi cwicze genetycznie mam po ojcu chude, , dobra widze ze jak nie ma diety to nikt nic sensownego nie napisze pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EPI - pierwszy cykl PH

Następny temat

cykl przy sw

WHEY premium