SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOLDENON + PROPIONAT = PROSZĘ O RADĘ W UŁOŻENIU CYKLU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
to ze ci twarz spuchła to jest wina estro + diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Tu się zgadzam, retencja jest wynikiem złej diety. Od biedy możesz sobie lecieć bolda z propem tylko, moim zdaniem, trochę bez sensu kłuć się co drugi dzień przy tak długim cyklu.
Ale jak się uprzesz to poleć tak:

1-16 bold 500mg e6d
1-20 prop 100mg e2d

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wez cypka i pilnuj miski. u mnie na cypku nie bylo retencji a tez tak jak ty uzywalem go do treningu wydoloscio- siłowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Estro zbijaj jakimś IA ( exa ) regularnie, skoro masz dendencję i rób to jak facet.
Jaki osoba która od roku leci na boldzie powiem Ci że obecnie bold jest tylko w cyberze,shree i sporo zanizone stężenie w alphie.

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-11-13 09:01:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
Mogę to przedłużyć do np 20tyg boldek 22tyg teśc? Przekonujecie mnie trochę do tych długich estrow, może nie byłyby takie złe? ? A Ty co bijesz do Boldka? Enan? Brałem propa z galaxy i byl super, z tej samej firmy jest boldek co myślicie? Słyszał ktoś coś?


Zmieniony przez - MelonGda w dniu 2014-11-13 14:15:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
Rozmawiałem z doświadczonym zawodnikiem i doradził mi zeby zrobić tak;
1-20 boldenon 500mg e6d
1-10 prop 100mg e2d
11-12 -przerwa od propa i hcg
13-22 prop 100mg e2d
Kolega twierdzi, że po tej przerwie propionat znowu może na mnie działać a tak po około 3 miesiącach straci działanie. Co o tym Myślicie? ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3228
uzyskałeś już kilka odpowiedzi, to po co drążyć temat, skoro bardziej sugerujesz się radą "doswiadczonych zawodników" ? Prop bez sensu na tak długi cykl, już Ci ktoś napisał, sito będzie z dupy i ud.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Jak ktoś klepie takie farmazony, jak to test po 3 miesiącach "straci działanie" to świadczy jednoznacznie, że nie ma pojęcia o czym mówi i w zupełności wystarczy aby wiedzieć, że lepiej nie korzystać z żadnych "rad" tego pacjenta.

Zmieniony przez - KruQ w dniu 2014-11-14 00:35:22

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Mogę to przedłużyć do np 20tyg boldek 22tyg teśc?
Jak najbardziej.
Pamietaj że konkretne miesnie sie buduje cale zycie, 1kg miesni to moze zbudujesz przez te wlasnie 20tyg cyklu.

Ale zasmuce Cie, bo w galaxy na 90% nie ma bolda

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-11-14 00:48:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
Dobra to szukam w takim razie Boldka z innej firmy. SStefan czy jak Ci tam nie draąże tematu tylko jeszcze nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi a jak Ci coś nie pasuje to możesz zawsze popisac sobie w innym dziale bo Ja szukam fachowych porad a nie komentowania. Dziękuję za rady myślę, że wejdę na enana jak koledzy pisali .. chociaż chciałem z propem, ale faktycznie 4-6 miesięcy to hardkor by był. Jeśli np w połowie będę niezadowolony mogę zamienic na propa? Nie koliduje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

iniekcja

Następny temat

Saa, dieta a poziom testosteronu

WHEY premium