SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIEGI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne że nie, ale nie biegaj codziennie bo sie zajeździsz. Przed treningiem dostarcz organizmowi tyle skłądników energetycznych ile potrzebuje na trasie. Policz sobie: ile kcal spala facet o twojej wadze przez te - yyy załuzmy że 2 klocki biegniesz przez 10 minut - policz ile kcal spalisz przez 10 minut biegu, i tyle dostarcz na 90 minut przed biegiem - np z ryżu, makaronu, kaszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5051
posłuchaj ja biegam troszke szybciej niz trucht biegam codziennie bo jest spoko nie zajade sie jak do tej pory sie nie zajechałem ale moze masz racje a jak bede biegał poniedziałek,sroda i piatek moze byc tak? i jem dobrze własnie takie produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy jesz dobrze to nie wiem, ważne jest abyś dostarczył przed treningiem aerobowym dużo węgli i białka zwierzęcego. ważne dla tych którzy nie chca tracić zasobó energetycznych ani masy. Rozkłąd biegania może być, ja ci nie będe dyktować, sam znasz siebie najlpeiej i wiesz kiedy twój organizm łapie cie za jaja i mówi że trzeba odpocząć bo sie przetrenowujesz.
i tak jesteś wart podziwu za to, że oprócz siłowni uprawiasz biegi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1346
siema. Mozesz biegac nawet codziennie np 1 km i jakas szybkosc np 6x60. Bo jak mowil przedmowca o miesniach greena, tylko ze to sprinter.Ale jak masz worek to starczy. No i te wegle przed i po bieganiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5051
nie ze na siłownie tylko robie pompeczki rozciagam sie i bije w worek.Czyli 3 razy w tygodniu moze byc bieganie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hihi, pompeczki to na wytrzymałośc bardziej są, masy mięśniowej sie nimi nie zrobi za bardzo. ale dobre i to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131
PRZY TRENINGU NA MASE RADZE MAXYMALNIE OGRANICZYC UPRAWIANIE INNYCH SPORTÓW I ZAJECIE SIE CIEZKIM TRENOWANIEM I JEDZENIEM

na akcję trzeba zapracować

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5051
ok spoko ale ja nie chce wygladac jak wiekszosc napchanych zajobów stoja buchaje wielkie to nie ma sensu taki człowiek przejdzie 100metrów i mozna wyciskac pot z koszulki nie ma siły zasapie sie cały to nie o to mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mówisz o tłuściochach? czy o wypakowanych suchomięsnych kulturystach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5051
i o tym i o ty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASÓWKA DO OCENY

Następny temat

Plan treningu rzeźba

WHEY premium