SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA w ofercie FitMax !!!!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Bulldogs, kwas R-ALA ( R-alfa-liponowy) może bardzo skutecznie poprawiać efekty treningowe dzięki wielu funkcjom, jakie pełni w organizmie. Jest to antyoksydant, a więc ma działanie antyrodnikowe. Poziom wolnych rodników wzrasta wraz z intensywnością treningu. Zapobiega zatem degradacji komórek. Poza tym kwas R-alfa-liponowy
działa insulinomimetycznie- naśladując insulinę. Wspomaga procesy anaboliczne uczestnicząc w transporcie substancji odżywczych, aminokwasów, kreatyny do komórek , jednocześnie obniżając poziom kwasów tłuszczowych we krwi.
Ponadto substancja ta wspomaga procesy immunologiczne, zwiększając poziom glutationu.
Pytasz,czy różnica będzie odczuwalna. Spróbuj, a zobaczysz...

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
R-ala działa dobrze na wątrobę (tak mówi mój hepatolog). I BCAA działa dobrze na wątrobę. Połączenie Fitmaxa BCAA + R-ALA jest dla mnie produktem idealnym i do tego jednym z ekonomiczniejszych na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 213
jesli ktos wysle probke to chetnie sprobuje

vitamin shop birmingham

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Hehe, myślę, że nie jesteś osamotniony w tym twierdzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Jak zużyje zapas Olimpu to może spróbuję.. wygląda to ciekawie.. do fitmaxa mam sentyment bo moja pierwsza odżywka pochodziła z tej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
A jaka to była odżywka?

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869


Oto i ona.. a w zasadzie pudełko po niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
mmmmmmmmmmmmmmmm wygląda SMAKOWO z kiedy to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Z odżywki byłem bardzo zadowolony... smaczek rewelacja Na spodzie puszki w dacie przydatności do spożycia widnieje rok 1997
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Już po pokarbowanej etykiecie widać,że puszka wiekowa..... A możesz zrobić zdjęcie etykiety od tyłu? Byśmy mogli zobaczyć wartość odżywczą?

IHS TEAM
Ekspert IHS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitmax Kreatyna - pytanie

Następny temat

Fitmax - Kolejny produkt z bazą BCAA !!!!

WHEY premium