SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA- pytania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272
Witam!

Chciałem zadać kilka pytań dotyczących tego suplementu. Nie mogłem jakoś znaleźć zadowalających mnie odp. więc wdzięczny był bym gdyby w temacie mi ktoś odpowiedział:

1. Jaki musi być odstęp czasu pomiedzy posiłkiem przedtreng a dawką BCAA.
2. Jesli biore BCAA 30 min przed treningiem to wliczać do tego czasu także rozgrzewke, czy ją wliczać jako trening (Rozgrzewka trwa 20-25 min)
3. Po treningu siłowym brać BCAA przed aerobami czy nie ma sensu. Po siłce i aerobach odrazu pije WPC.
4. Ostatnia kwestia to BCAA - przed rannym bieganiem. Jakie są wasze opinie brać czy dopiero po biegu i za jakies 40 min posiłek, oraz czy brać BCAA przed treningiem boksu, po pije WPC więc już sensu chyba nie ma.

Proszę o pomoc- zaznacze, że cel to redukcja. Wzrost 190 waga obecna 99 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
1) nie ma to znaczenia 2) jak masz kasę do dodaj też bcaa 3) ogólnie to jak masz kasę to dodawaj do 2-3 flaszek 1,5l po 20g bcaa i sącz cały dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1. Ja np piję przed wyjściem z domu na siłkę mam ok 5 min, jak masz formę proszkową to możesz popijać podczas treningu
2. Możesz wliczyc rozgrzewkę
3. zależy od pieniędzy jak masz to dajesz przed treningiem i przed aerobami jak nie masz kasy to popijasz cały trening lub dajesz przed aerobami
4. Mozesz sypnąć przed aerobami, boks to też wysiłek moze i cięższy niż te aeroby, jak masz kasę to daj.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272
Dzięki za odp. BCAA- mam w kapsułkach Aminostar, w sumie tą partię dostałem więc jak się wykończą mogę kupić w proszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
to troche sie nałykasz tych co masz bo malo tam bcaa w kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272
A możesz mniej więcej powiedzieć ile tak kaps. jako jedna dawka na opakowaniu pisze że 3 ale zdawało mi się właśnie że to troche zamało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
bierzesz najczesciej ok 1g czystych bcaa na 10kg wagi na porcje, te co masz maja w kaps 0,5g bcaa,
przy Twojej wadze to jedynie ok 20 kaps na porcje

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-09-19 10:13:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272
To spoko... widze, że po wyczerpaniu tego będzie trzeba zainwestować w coś lepszego dziękuje za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
kupuj najlepiej te w proszku, ewentualnie jak w kapsach/tabl to patrz ile bcaa przypada na 1 kaps/tabl...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

t 100 Jak Brac

Następny temat

Suple porada tylko poważne odpowiedzi :) sogi

WHEY premium