SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA+G - czy warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Poczytalem, poszukalem, ale chce miec pewnosc.
Czy MRM BCCA+G przy zakupie kilograma za 260zl jest najtanszym rozwiazaniem? (bo z jakoscia rozumiem u MRMa nie ma problemow)
Czy ogolnie jest to suplement wart polecenia czy lepiej same BCAA z jakiejs innej firmy? (ale wtedy wszystko wychodzi duzo drozej chyba)

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Tak polecam ci ,moze w smaku podle(jak tania orezadka) lae jakosc znakomita a polaczenie BCAA z glutamina to strzal w 10 w dobrej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
żadna oranżadka... przecież to sie w ogóle nie chce rozpuszczać a jest tak sypkie, ze ostatnio sie prawie udławiłem...
ale ogólnie warto zakupić... dobry suplement...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cena w porownaniu do innych ofert bcaa + g jest bardzo konkurencyjna
nic tanszego nie znajdziesz

produkt pieerwszej jakosci

bardzo przydatny na cyklach redukcyjnych

jesli idzie o masówki to zbedny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
To moze od razu mi poradzicie.

Po 6tyg palenia zimowego sadla
(dieta 2,5g B/kg 3,5WW 1gT, w ostatnich 2 tygodniach 3gB 3gWW i 1gT, do tego Ultra Ripped Ef Free przez ostatnie 2tyg, a przedtem Vaso Pro, Koffi),
ktore bylo nadzwyczaj udane, bylo takze popychane Cell Pumpem, wiec udalo mi sie doprowadzc sie do stanu uzywalnosci i teraz zaczne intensywne przygotowania do zawodow w BJJ.
Rower, biegi, basen(basen takze na redukcji byl), trening na gumach, moze troche silowni. Potrzebuje czegos co mi pomoze w tym intensywnym cyklu przygotowawczym. Wszelkie witaminy, mineraly, zen-szenie, zielone herbaty, trany biore caly czas. Zastanawiam sie co pomoze mi w treningu glownie na wytrzymalosc i dynamike (nie mylic ze sila). Pewnie w takich warunkach katabolizm szaleje, wiec zastanawialem sie nad BCAA+G. A moze HMB? (chociaz ostatnio slabe opinie zbiera)
Waze 86kg przy wzroscie 178cm.

Sorry, ze sie rozpisalem, ale zawsze chcieliscie, zeby zadawac dokladne pytania

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Probowalem tez Bcaa stack uniwersala - produkt bardzo dobry jakosciowo - ale cena :(

Dodam tylko ze wszelkeigo rodzaju BCAA w proszku a nie w kaspach to odomiana aminokwasow krystalicznych - po to aby sie rozpuszczaly i były do przełkniecia :P

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 346 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14195
Tylko, ze BCAA tre.ca jest nierozpuszczalne praktycznie i nie do przelkniecia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Praktycznie jeden aminokwas sie gorzej rozpuszcza - to Isoleucyna - wystarczy ja troche duzej zamieszac.

Sam osobiscie nie bawie sie w rozpuszczanie 5g porcji - od razu do ryjka - po co ma sie towar marnowac :)

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 346 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14195
Mnie odrzuca ten smak.Raz wzialem do papy to prawie sie zrzygalem.Teraz sie bawie w reczne kapsulkowanie, zeby tylko nie czuc tego smaku

megon : ile by trzeba mieszac, zeby to sie rozpuscilo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Próbował ktoś już tych supli Weidera?

Następny temat

Cell Pump + monohydrat - jak dawkować?

WHEY premium