SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCA I Kreatynka (BJJ)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
Witam trenuję brazylijskie jiu jitsu codziennie o godzinie 16:00 prócz soboty i niedzieli. W sobotę tylko rano robię sobie siłę z własnym ciężarem, pompki, drążek, brzuszki itp.
Wygrałem miesiąc temu na zawodach jiu jitsu BCA a teraz znowu (wczoraj) kreatynke i chcę to jakoś fajnie rozplanować.
Kiedy brać BCA i kreatynę ? Czy mogę mieszać BCA z kreatyną po treningu ? Aha mam jeszcze shock therapy który piję zawsze przed treningiem żeby mięśnie się fajnie pompowały :D
Jest tu ktoś ogarnięty co mógł by mi to jakoś fajnie rozplanować na dni od poniedziałku do piątku (zaznaczam, że w tych dniach zawsze po treningu łapię się delikatnie za drążek itp - delikatnie! w sobotę hardcore). Sobota rano wytrzymałość ok. godziny 10:00 i w niedziele nic, odpoczynek :)
Zaznaczam, że jiu jitsu to sport parterowy w którym pracuje całe ciało podczas walki czy nawet technik :D
Bardzo bym prosił o doradzenie mi co brać kiedy. Te 3 rzeczy. Shock therapy, BCA i Kreatyna

Dziękuje ;*

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jeśli chcesz tak brać to przed treningiem porcja shocka i BCAA jeśli masz w proszku to podczas treningu możesz popijać po treningu 5g mono, w sumie mozesz zrobić dłuższy cykl i nie dawać mono po treningu, a jak się shock skonczy to zamiast niego wstawić mono.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
Może ktoś coś polecić ? :D

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
a duzo masz tej kreatyny??jak tak to daj suplementacje stałą 5g kreatyny ed, a bcaa przed i po treningu

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
mam 500g kreatyny jeszcze nawet nie otworzona brachu :P

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
Ale powiedz kiedy co i jak mam brać :D Bo ile mam brać to ja brachu wiem, zdążyłem wyczytać xD

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
kreatynę daj 5g rano codziennie a bcaa przed i po treningu bjj, 1g czystego bcaa na 10 kg masy ciała, bcaa tylko w dni treningowe 30min przed

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
A co z shock therapy

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
jak się skończy mono to daj shocka wtedy 20g rano

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
A jak bym pił shock therapy przed każdym treningiem tak ok. godziny wcześniej i pół godziny po tym 5g kreatyny akurat 30 min do treningu ? Po treningu od razu BCA a pół godziny po treningu znowu 5g kreatyny ?

Tak by było w dni treningowe.

A w niedziele gdzie nie ćwiczę tylko 5g kreatyny z rana.

Co ty/wy na to ?

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
bez sensu

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
Hmm dlaczego ?

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na mase. Co myslicie o tym połączeniu

Następny temat

pytanie o aminokwasy

WHEY premium