SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatynka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19118
Cze
Mam pytanko.Czy biorąc kreatyne bez nasycania tzn.dziennie po 10 gram,można uzyskać takie same przyrosty jak z nasycaniem.Dodam że jak pierwszy raz brałem kreatyne to brałem z nasycaniem i miałem niezłe przyrosty.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Nie ma potrzeby brac z nasyceniem. Biorac bez nasycenia bedziesz mial takie same efekty jak z nasyceniem a przy okazji zostnie ci wiecej kredki na kolejny cykl.

Veron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Kwestia indywidualna. Pamiętaj, że każdy kolejny cykl może być mniej efektowny. Poza tym, jest wiele czynników które wpływają pozytywnie lub negatywnie na działanie kretki. Np. alkohol, kawa, niedobór płynów.

Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki. Doradca w dziale "Suplementacja". GG: 438179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- ja wole bez

K<K<W<A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Wedlug wykresow z artykolo o kreatynie - mozna wywnioskowac ze nawet efekty powinny byc lepsze niz z nasyceniem


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19118
thanks
właśnie nie jestem pewien bo z nasycaniem mi dało 5kg masy,moim kumplom też tak i nie wiem jak z tym 10 gram bo niespotkałem osoby co by tak dawkowała kreatyne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ona chce przytyć

Następny temat

Pomóżcie

WHEY premium